Adventureland - Kalandpark

Adventureland

2020.09.24 HannaK

Nagyon kedvelem ezt a filmet olyan szabadságérzésem lesz tőle, meg hogy mindent el lehet érni az életben csak igazán akarni kell.

2016.02.18 indingo

Nekem nagyon tetszett a film, az a fáradtság ami áradt belőle. A történet picit lassú, kicsit lerágott, de eléggé életszagú. Jesse Eisenberg szerintem elég karakteres film, még nem volt olyan film amiben nem tetszett volna.

2017.07.18 Orosz István

Nem rossz film, egyszer nézhető. Emlékeztet egy kicsit a kamaszkoromra. A zenék jók benne, meg azért a mondanivalója is a helyén van szóval családi filmként, is ajánlani tudom.

2017.04.10 HE7EDIK

Nem egy nagy film, az embert mégis kellemes nosztalgiával tölti el: első nagy szerelem, fiatalkor, az élet első komolyabb megpróbáltatásai. Eisenberg és Stewart nem nagy színészek, mégis jól működnek együtt és van köztük kémia. A vége pedig különösen szép.

2017.05.20 Szilonka

Nagyon közel áll a szívemhez ez a film, pedig igazából semmi extra nincs benne. A kedvenc jelentem, amikor évek múlva találkozik a párocska egy esős este.

2019.07.30 Ms. Akárki

Unalmas és vontatott film. Nem volt sok értelmes megnézni sajnos. Nem fut ki semmi értelmesre a történetszál. Egyedül a szereplőgárda isteni, de ez rendes történet hiányában sajnos kevés.

2017.11.01 Bazzzsi

Nagyon kellemes film, jó az atmoszférája, valahogy árad belőle a nyugodtság. Fülbarát zenékkel és elég neves színészekkel megfűszerezve. A története egyszerű, de kedvelhető.

2019.10.13 TomÁcs

Olyan kis egyszerű a története, de valahogy mégis érdekli az embert, ahogy nézi, hogy mi lesz a szereplőkkel.

2016.05.18 VvV

Melankolikus hangulatú, egyszerű és letisztult történetű romantikus film. Engem megvett.

2017.07.24 Lonka

Egy nyár történetét mutatja be a film, amely egy életre megváltoztat mindent. Jesse Eisenberg karaktere nagyon szerethető volt a filmben és az utolsó 20 percet imádtam.

2019.07.30 Greeta

Az a jó benne, hogy elrugaszkodik a megszokott amerikai romantikus filmektől, nem megy minden olyan egyszerűen és igen egy bénácska fiú is be tud csajozni.

2016.08.11 VFTS

A szereposztás jó, a történet már nem és nagyon el is van nyújtva.

2015.05.10 hejnekem

Kedves, bájos, szerethető film, kellemes színészekkel és hangulattal. Szép a vizuális stílusa, a filmzenéje élvezetes.Ha nem vagy cinikus hangulatban, csak ajánlani tudom.

2016.02.09 varjú

Greg Mottola remek érzékkel varázsol el minket, még akkor is, ha a világ ahová kalauzol, nem is annyira varázslatos. A nyolcvanas évek Amerikájának hangulatát azonban remekül adja vissza. A csalódott, introveltált ifjú szerepében Jesse Eisenberg otthonosan alakít, ez a szerep áll neki igazán jól.