Bridget Jones: Mindjárt megőrülök! (2004)

Bridget Jones: The Edge of Reason

Sabnock Sanatory   2020. 11. 14.

Száraz, ötlettelen, sablonos és unalmas, tele idegesítő karakterekkel és béna, ügyetlen színészi játékkal. Még nézni is fárasztó. Tiszta időpocsékolás a film megtekintése.

Artemisia   2018. 01. 23.

Hamisítatlan Bridge Jones-élmény a szokásos derűs poénokkal és ötletes bénázásokkal.Szerintem hozza az első rész minőségét,sőt ez a rész a kedvencem a Bridge Jones - trillógiából. Ugyanolyan szórakoztatónak,szívhez szólónak és viccesnek érzem mint a... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 13.

Nagyon eredeti csakúgy, mint az első rész, aminél talán egy kicsit gyengébb, de attól még remek péntek esti szórakozás.

indingo   2016. 02. 18.

Valamivel gyengébb, mint az első rész, de én a második részt is nagyon szerettem. Itt már nem csak két férfi szeretné Miss Jonest, hanem egy nő is! Bridget nem lett csinosabb, de így szeretjük. És már készül a harmadik rész, amelynek egyenesen három különböző befejezést is forgattak.

Deku   2017. 08. 30.

Ennél a filmnél én nem vettem észre semmi egyedit. Százszor elsütött sablonos pillanatokkal volt tele de nem ez volt a legnagyobb baj. Leginkább ami zavart, hogy nem volt rendben a lezárás.

Szilonka   2019. 07. 29.

Bridgetet nem lehet nem szeretni. Remek folytatás lett ez a film. Jót tett neki a más helyszín is. A humort csak dicsérni lehet.

TomÁcs   2018. 04. 24.

Ismét egy jó kis vígjáték, ahol a férfi női ellentétekre még jobban rámentek. Sokat nevettünk rajta és elég örök a története és minden korosztály számára élvezhető.

Renée Zellweger

A thaiföldi forgatási szünetekben a stáb gyakran pihent a Mamma Mia's nevű bárban, amelyet a 2004-es cunami lerombolt. Mikor a stáb értesült erről, ajándékcsomagot küldtek a tulajdonosoknak, benne egy óriás plakáttal a filmről, ami azóta is ott lóg az újjáépített bár falán.

A nyitóhétvégén 530 moziban összesen 8.7 million dolláros bevételt termelt a film.

Úgy volt, hogy George Clooney megjelenik cameoszerepben.

A producerek eredetileg az első rész rendezőjét, Sharon Maguire-t kérték fel a második rész rendezésére, de ő nem vállalta el. Renée Zellweger személy szerint Nigel Cole-t választotta volna, azonban a producerek egyetértettek abban, hogy női rendező kellene, így esett a választásuk Beeban Kidronra.

Amíg az első részt bármikor újranézném, erre a filmre csak csendes szomorúsággal tudok gondolni: egy újabb kihagyott ziccer lett sajnos, nem több.
5/10 több»