Nász-ajánlat

indingo   2017. 05. 02.

Tipikus romantikus film, ahol még a végét is ki lehet találni, de még így is szórakoztató és szívmelengető filmecske. Csak ajánlani tudom.

Orosz István   2017. 07. 23.

Nem rossz film viccesnek, vicces viszont elég sablon sztori, vége annyira kiszámítható, hogy ilyen ötösöm lehetne a lottón. A főszereplő választás is nagyon jó.

HETEDIK   2018. 11. 02.

Nagyon jó kis film, akárhányszor nézi az ember, felhőtlen szórakozás. Ryan Reynolds fel tudott nőni Bullock-hoz és a párosuk egyszerűen tökéletes. Nem csak baromi vicces, a kémia is megvan köztük, azonban az alkotók mertek tovább menni és komolyabb dolgokat is boncolgatni, így csempészve a filmbe mély érzelmeket. Így mikor a film végén elcsattan a végső csókolózás, az közel sem hat nyálasan, inkább azt érezzük, ez a két ember szereti egymást.

diumiu   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem ezt a filmet, szerintem Sandra Bullock és Ryan Reynolds páros nagyon jól működött együtt. A története nagyon tetszett, kikapcsolódásnak tökéletes.

Artemisia   2017. 10. 29.

Aranyos, kedves kis film. Aranyosak a viccek, a kiskutyus szerepeltetése nagyon cuki ötlet volt, a történet érdekes.Sandra Bullock nagyon bájos, nagyon jó film.

314,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Kevin nevű kiskutyát négy különönöző kölyökkutya "játszotta" (Flurry, Sitka, Nanu és Winter).

(SódóGA)