Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Nász-ajánlat

dailyfilmsan   2020. 04. 20.

Igazi Sandra Bullock film. Vicces, kicsit esetlen és a középpontban egy kicsit akaratos, de szerethető karakter áll. A kiváltó konfliktus az ami a filmjeit megkülönbözteti, de végeredményben mindig a családba való beilleszkedés és vagy a családalapítás a fő cél itt is. Bár ebben a filmben a karakter váltig állítja hogy ez számára nem fontos. Én személy szerint szeretem a filmjeit a vígjátékai élvezhetőek és a színészi játéka is élvezhető. Könnyed vígjáték amit nem nyom agyon a csöpögős romantika.

Artemisia   2017. 10. 29.

Aranyos, kedves kis film. Aranyosak a viccek, a kiskutyus szerepeltetése nagyon cuki ötlet volt, a történet érdekes.Sandra Bullock nagyon bájos, nagyon jó film.

indingo   2017. 05. 02.

Tipikus romantikus film, ahol még a végét is ki lehet találni, de még így is szórakoztató és szívmelengető filmecske. Csak ajánlani tudom.

Orosz István   2017. 07. 23.

Nem rossz film viccesnek, vicces viszont elég sablon sztori, vége annyira kiszámítható, hogy ilyen ötösöm lehetne a lottón. A főszereplő választás is nagyon jó.

HETEDIK   2018. 11. 02.

Nagyon jó kis film, akárhányszor nézi az ember, felhőtlen szórakozás. Ryan Reynolds fel tudott nőni Bullock-hoz és a párosuk egyszerűen tökéletes. Nem csak baromi vicces, a kémia is megvan köztük, azonban az alkotók mertek tovább menni és komolyabb dolgokat is boncolgatni, így csempészve a filmbe mély érzelmeket. Így mikor a film végén elcsattan a végső csókolózás, az közel sem hat nyálasan, inkább azt érezzük, ez a két ember szereti egymást.

314,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Kevin nevű kiskutyát négy különönöző kölyökkutya "játszotta" (Flurry, Sitka, Nanu és Winter).

(SódóGA)