Nász-ajánlat

hackerjulcsi   2018. 03. 18.

Moziban láttam ezt a filmet még 2009-ben... sajnos kár volt megvennem a jegyet, azt kell hogy mondjam. Rémes volt, szenvedés minden perce. Nagyon nincs benne fantázia. Nem ajánlom.

indingo   2017. 05. 02.

Tipikus romantikus film, ahol még a végét is ki lehet találni, de még így is szórakoztató és szívmelengető filmecske. Csak ajánlani tudom.

VvV   2016. 05. 17.

Sandra Bullock nagyon csinos a filmben azt meg kell jegyezni. Nem az a hahotázós, nevetős film, de vannak benne vicces jelenetek.

Lonka   2016. 02. 21.

Ötletes, humoros vígjáték, amin sokat lehet nevetni. Bár az alaptörténet nem egyedi, több ilyen film is van, illetve a vége kiszámítható. Sandra Bullock amúgy is a kedvenc színésznőm.

Curacao86   2015. 02. 01.

The Proposal - Ez a film is a legjobb rom-kom vígjátékok közé tartozik. A fergetegs szórakozás garantált. :)

314,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Kevin nevű kiskutyát négy különönöző kölyökkutya "játszotta" (Flurry, Sitka, Nanu és Winter).

(SódóGA)