Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sabnock Sanatory   2020. 11. 12.

Tipikus hállivúdi nyáltenger. Bullock agyonretusálva, megfiatalítva is öregnek tűnik. Egy nem összeillő páros idétlen és gagyi története. Rossz és untató film.

indingo   2017. 05. 02.

Tipikus romantikus film, ahol még a végét is ki lehet találni, de még így is szórakoztató és szívmelengető filmecske. Csak ajánlani tudom.

Artemisia   2017. 10. 29.

Aranyos, kedves kis film. Aranyosak a viccek, a kiskutyus szerepeltetése nagyon cuki ötlet volt, a történet érdekes.Sandra Bullock nagyon bájos, nagyon jó film.

Orosz István   2017. 07. 23.

Nem rossz film viccesnek, vicces viszont elég sablon sztori, vége annyira kiszámítható, hogy ilyen ötösöm lehetne a lottón. A főszereplő választás is nagyon jó.

dailyfilmsan   2020. 04. 20.

Igazi Sandra Bullock film. Vicces, kicsit esetlen és a középpontban egy kicsit akaratos, de szerethető karakter áll. A kiváltó konfliktus az ami a filmjeit megkülönbözteti, de végeredményben mindig a családba való beilleszkedés és vagy a családalapít... több»

HETEDIK   2018. 11. 02.

Nagyon jó kis film, akárhányszor nézi az ember, felhőtlen szórakozás. Ryan Reynolds fel tudott nőni Bullock-hoz és a párosuk egyszerűen tökéletes. Nem csak baromi vicces, a kémia is megvan köztük, azonban az alkotók mertek tovább menni és komolyabb d... több»

diumiu   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem ezt a filmet, szerintem Sandra Bullock és Ryan Reynolds páros nagyon jól működött együtt. A története nagyon tetszett, kikapcsolódásnak tökéletes.

Craig T. Nelson
Denis O'Hare

314,6 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készült a film.

(LionelMessi10)

A Kevin nevű kiskutyát négy különönöző kölyökkutya "játszotta" (Flurry, Sitka, Nanu és Winter).

(SódóGA)

Betty White kis híján visszamondta a szerepet, miután kiderült, hogy a forgatás miatt 10 hetet távol kell lennie szeretett golden retreiverétől.

(SódóGA)

A bevándorlási hivatalban Mr. Gilbertson asztalán látható egy példány az “Amerikai állampolgárság idióták számára” című könyvből.

(SódóGA)

A teljes filmet Bostonban forgatták.

(SódóGA)

Szerepeikkel ellentétesen míg Sandra Bullock amerikai, addig Ryan Reynolds kanadai állampolgár.