Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!

Bridget Jones: The Edge of Reason

2020.11.14 Interfectorem Sabnock

Száraz, ötlettelen, sablonos és unalmas, tele idegesítő karakterekkel és béna, ügyetlen színészi játékkal. Még nézni is fárasztó. Tiszta időpocsékolás a film megtekintése.

2018.01.23 Artemisia

Hamisítatlan Bridge Jones-élmény a szokásos derűs poénokkal és ötletes bénázásokkal.Szerintem hozza az első rész minőségét,sőt ez a rész a kedvencem a Bridge Jones - trillógiából. Ugyanolyan szórakoztatónak,szívhez szólónak és viccesnek érzem mint a... Több

2018.12.13 mamiéstöti2

Nagyon eredeti csakúgy, mint az első rész, aminél talán egy kicsit gyengébb, de attól még remek péntek esti szórakozás.

2016.02.18 indingo

Valamivel gyengébb, mint az első rész, de én a második részt is nagyon szerettem. Itt már nem csak két férfi szeretné Miss Jonest, hanem egy nő is! Bridget nem lett csinosabb, de így szeretjük. És már készül a harmadik rész, amelynek egyenesen három különböző befejezést is forgattak.

2017.08.30 Deku

Ennél a filmnél én nem vettem észre semmi egyedit. Százszor elsütött sablonos pillanatokkal volt tele de nem ez volt a legnagyobb baj. Leginkább ami zavart, hogy nem volt rendben a lezárás.

2016.09.22 Dorkateo

Meg lehet nézni, de mint sok második rész, ez is gyengécske. Viszont a 80. perc tájékán a két pasi (Daniel és Mark Darcy) verekedése a szökőkútban, na azt kár lenne kihagyni :)

2019.07.29 Szilonka

Bridgetet nem lehet nem szeretni. Remek folytatás lett ez a film. Jót tett neki a más helyszín is. A humort csak dicsérni lehet.

2019.07.29 Ms. Akárki

Igazi egyedi és romantikus klasszikus lett már az évek folyamán. Bridget szerelmi életét szívesen újranézem akármikor mert sok közös pont van bennünkXD Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Mark Darcynak szurkoltam mindig. Renée Zellweger pedig tökélet... Több

2018.04.24 TomÁcs

Ismét egy jó kis vígjáték, ahol a férfi női ellentétekre még jobban rámentek. Sokat nevettünk rajta és elég örök a története és minden korosztály számára élvezhető.

2018.11.04 VvV

Remek és humoros párbeszédek, szuper beszólások. A történetet itt is jól összerakták.

2018.01.30 diumiu

Az első rész sikere után várható volt a folytatás. Mivel imádom az első részt, örültem és a vártam a folytatást, de ilyen sikerfilmeknél, mindig bennem van a félsz, hogy vajon hogy fog sikerülni a folytatás. Azt kell mondanom, hogy gyengébb, mint az ... Több

2016.02.20 Lonka

Ez is nagyon szerethető,annak ellenére, hogy picivel gyengébb mint az első rész. A zenék itt is nagyon jól össze lettek válogatva. Aranyos jelenet, amikor Bridzsit összebarátkozik cellatársaival.

2016.06.20 Timcsi

Nekem ez a rész is nagyon bejött. Jók a poénok és a szituációk.

2019.04.21 petraszab

Renée Zellwegerről mindig Bridget karaktere jut az eszembe, teljesen összeforrt vele. A történet most is szuper, humoros, és nem maradhat el a romantikus vonal sem.