indingo   2016. 11. 18.

Sajnos elmaradt a korábbi részektől, de maga az érzés, hogy egy új Brdget Jones filmecskét nézek jó volt. Sajnos a párbeszédek gyengék és maga a sztori is.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 06.

Úgy ültem be a moziba, hogy az első filmből két momentum maradt meg, a második részt pedig nem láttam. Ennek ellenére, vagy épp ennek eredményeként remekül tudtam szórakozni az egészen, s összességében egy igen kellemes csalódást okozott. A poénok ültek, változatosak és jól időzítettek voltak (nekem kifejezetten a fesztiválos jelenetsor, valamint Emma Thompson minden megnyilvánulásai tetszettek), s összességében azt gondolom, hogy ezt a "ki lehet az apa" szálat ügyesen mozgatták készítők. Egészen a végéig, mert ott sajnos sikerült szerintem a lehető legkiszámíthatóbb lezárást kitalálni (amit még tovább erősített a Hugh Grantes újságcikk is). Eredeti nyelven néztem, s ajánlom is, pláne annak, aki szereti a brit akcentust! Emellett pedig remek szórakozást nyújtott, úgyhogy nálam: 4/5

Deku   2017. 08. 17.

Hihetetlenül szórakoztató lett ez a része is a Bridget Jones filmeknek. Nem volt unalmas pillanat a filmben. Persze pont ezt vártam ettől a filmtől. Igazán ajánlom.

Artemisia   2018. 01. 24.

Időszerű, innovatív,mégis nosztalgikus hangulata van a filmnek. A mai igényekhez szabottan lett kivitelezve, de megőrizte az előző Bridge Jones-filmek báját.Önismétlések és visszautalások nélkül is gördülékeny és szórakoztató a cselekmény, a poénok eredetiek.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 03. 04.

18 és ½ perc, ennyit bírtam megnézni a filmből. R. Zellweger felismerhetetlenné operáltatta magát. Azelőtt sem tartottam valami nagy színésznőnek, de ezzel a botox lavinával szörnyűséges. Ezt a látványt még az esetlegesen nevettető film sem tudta volna közömbösíteni, de erről szó sem volt. A látott percek alatt gagyibbnál gagyibb poénok voltak. Csak sajnálni tudom azokat, akiknek ez a mozi tetszett.

Renée Zellweger

Az új Bridget Jones-film egyszer nézős nosztalgiamozi, amiben egy-két egészen jó poén is akad. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Egy tökéletesen szabványos kortárs sequel gördült le az angolszász filmipar futószalagjáról: ha repetitíven és középszerűen is, a Bridget Jones babát vár azt hozza, amit a célközönség vár tőle. több»

A Bridget Jones babát vár tehát összességében méltó folytatása az eddigi két filmnek: szórakoztató, szerethető és humoros. Aki eddig szerette a kelekótya, szómenésben szenvedő főhősnőt, és nyársat nyelt lovagját, az biztosan nem fog csalódni. Aki pedig eddig sem kifejezetten csípte őket, annak már bőven volt ideje rájönni, hogy a Bridget Jones-filmeket nem neki találták ki.
Értékelés: 85/100 több»

Colin Firth szerint új riválisa (Patrick Depsey) komolyabb fenyegetést jelentett Mark Darcy-ra, mint egykori vetélytársa, Daniel Clever, ugyanis Marc soha nem gondolta, hogy Daniel jobb nála, Jack esetében azonban elbizonytalanodik önmagában is.

(ArpiHajdu és Réci )

Mivel a forgatás megkezdése folyamatosan tolódott, Sally Phillips visszatérhetett Shazza szerepében. Az eredeti elképzelés szerint a munkálatok 2012-ben kezdődtek volna, s akkor a színésznő nem tudott volna részt venni a produkcióban, mivel terhes volt.

(ArpiHajdu és Réci )

A Glastonbury fesztiválon játszódó jelenetet télen vették fel, holott a valódi fesztivált nyáron szokták megrendezni.