Bridget Jones babát vár (2016)

Bridget Jones's Baby

HitGirl   2019. 10. 09.

Megondom őszintn, hogy rosszabba számítottm, de mivel régi Bridget Jons fun vagyok, mindenképpen elmentem rá a moziba. Pozitív csalódás! Renée Zellweger még mindig aranyos, szexi és vicces, akárcsak Colin Firth. Hangulats kis vígjáték, amin lehet nagyoat nevetni :)

Artemisia   2018. 01. 24.

Időszerű, innovatív,mégis nosztalgikus hangulata van a filmnek. A mai igényekhez szabottan lett kivitelezve, de megőrizte az előző Bridge Jones-filmek báját.Önismétlések és visszautalások nélkül is gördülékeny és szórakoztató a cselekmény, a poénok eredetiek.

indingo   2016. 11. 18.

Sajnos elmaradt a korábbi részektől, de maga az érzés, hogy egy új Brdget Jones filmecskét nézek jó volt. Sajnos a párbeszédek gyengék és maga a sztori is.

ArpiHajdu és Réci   2016. 10. 06.

Úgy ültem be a moziba, hogy az első filmből két momentum maradt meg, a második részt pedig nem láttam. Ennek ellenére, vagy épp ennek eredményeként remekül tudtam szórakozni az egészen, s összességében egy igen kellemes csalódást okozott. A poénok ül... több»

Deku   2017. 08. 17.

Hihetetlenül szórakoztató lett ez a része is a Bridget Jones filmeknek. Nem volt unalmas pillanat a filmben. Persze pont ezt vártam ettől a filmtől. Igazán ajánlom.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 03. 04.

18 és ½ perc, ennyit bírtam megnézni a filmből. R. Zellweger felismerhetetlenné operáltatta magát. Azelőtt sem tartottam valami nagy színésznőnek, de ezzel a botox lavinával szörnyűséges. Ezt a látványt még az esetlegesen nevettető film sem tudta vol... több»

Szilonka   2019. 07. 29.

Jó volt újra a Bridget miliőbe csöppeni. A feje lánya most sem nőtt be a lánynak. A humor most is remek, a történet nagyon mai.

A film összbevétele 211 952 420 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 436 580 610 forintot termelt. A hazai mozik összesen 335 982 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Colin Firth szerint új riválisa (Patrick Depsey) komolyabb fenyegetést jelentett Mark Darcy-ra, mint egykori vetélytársa, Daniel Clever, ugyanis Marc soha nem gondolta, hogy Daniel jobb nála, Jack esetében azonban elbizonytalanodik önmagában is.

Mivel a forgatás megkezdése folyamatosan tolódott, Sally Phillips visszatérhetett Shazza szerepében. Az eredeti elképzelés szerint a munkálatok 2012-ben kezdődtek volna, s akkor a színésznő nem tudott volna részt venni a produkcióban, mivel terhes volt.

A Glastonbury fesztiválon játszódó jelenetet télen vették fel, holott a valódi fesztivált nyáron szokták megrendezni.

Emma Thompson nemcsak szerepet kapott a filmben, hanem a forgatókönyvírásba is besegített.

A filmhez három lezárást is forgattak, s még a stábtagok számára is csak akkor derült, melyik került bele a végső változatba, amikor a filmet bemutatták a mozikban.

Az új Bridget Jones-film egyszer nézős nosztalgiamozi, amiben egy-két egészen jó poén is akad. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. több»

Olyan ez a film, mint amikor sok-sok év után találkozunk egy rég nem látott ismerőssel és sztorizgatás közben nem csak felelevenítjük a régieket, hanem újakat is gyártunk. 75/100 több»

Egy tökéletesen szabványos kortárs sequel gördült le az angolszász filmipar futószalagjáról: ha repetitíven és középszerűen is, a Bridget Jones babát vár azt hozza, amit a célközönség vár tőle. több»