Bridget Jones babát vár

Bridget Jones's Baby

2019.10.09 HitGirl

Megondom őszintn, hogy rosszabba számítottm, de mivel régi Bridget Jons fun vagyok, mindenképpen elmentem rá a moziba. Pozitív csalódás! Renée Zellweger még mindig aranyos, szexi és vicces, akárcsak Colin Firth. Hangulats kis vígjáték, amin lehet nagyoat nevetni :)

2018.01.24 Artemisia

Időszerű, innovatív,mégis nosztalgikus hangulata van a filmnek. A mai igényekhez szabottan lett kivitelezve, de megőrizte az előző Bridge Jones-filmek báját.Önismétlések és visszautalások nélkül is gördülékeny és szórakoztató a cselekmény, a poénok eredetiek.

2016.11.18 indingo

Sajnos elmaradt a korábbi részektől, de maga az érzés, hogy egy új Brdget Jones filmecskét nézek jó volt. Sajnos a párbeszédek gyengék és maga a sztori is.

2016.10.06 ArpiHajdu és Réci

Úgy ültem be a moziba, hogy az első filmből két momentum maradt meg, a második részt pedig nem láttam. Ennek ellenére, vagy épp ennek eredményeként remekül tudtam szórakozni az egészen, s összességében egy igen kellemes csalódást okozott. A poénok ül... Több

2017.08.17 Deku

Hihetetlenül szórakoztató lett ez a része is a Bridget Jones filmeknek. Nem volt unalmas pillanat a filmben. Persze pont ezt vártam ettől a filmtől. Igazán ajánlom.

2017.03.04 Berto49 Nézhetetlen

18 és ½ perc, ennyit bírtam megnézni a filmből. R. Zellweger felismerhetetlenné operáltatta magát. Azelőtt sem tartottam valami nagy színésznőnek, de ezzel a botox lavinával szörnyűséges. Ezt a látványt még az esetlegesen nevettető film sem tudta vol... Több

2016.09.24 Dorkateo

Számomra nagyon gyenge volt. Amúgysem szeretek 3. részt megnézni, hiszen nem lehet sokat várni tőle, de Renee Zellweger egyszerűen rémes. Már mosolyogni sem tud a szétszabdalt arcával. A film pedig már csak az olcsó poénokra épült, érzések közlése al... Több

2019.07.29 Szilonka

Jó volt újra a Bridget miliőbe csöppeni. A feje lánya most sem nőtt be a lánynak. A humor most is remek, a történet nagyon mai.

2017.07.10 MP170506

Nem vagyok egy Bridget Jones rajongó, de szerintem ez a rész nézhető, humoros, szórakoztató lett. Tetszett!

2019.07.21 Ms. Akárki

Imádtam. Egyik legjobb Bridget joness film szerintem. Tökéletes zárása Bridget életének. És Patrick Dempsey behozása a történetbe mint tökéletes pasi számára csak hab a tortán. Poén volt hogy a fesztiválra szandiban ment, de persze nem tudta hova mennek de akkor is:D

2018.04.24 TomÁcs

Nekem elég nagy csalódás volt a film. Valahogy a szereplők megöregedésével az egész film is papás lett. Volt benn néhány helyes jelenet, de korábbi filmek teljes pörgése elmaradt.

2018.11.04 VvV

Elmaradt az elődöktől. Mindenki picit megöregedett, kicsit szétplasztikázta a fejét és a történetben sem voltak már olyan jó párbeszédek, int anno.

2018.01.30 diumiu

Amikor meghallottam, hogy 15 évvel az első film bemutatása után jön a harmadik rész nagyon megörültem, de azért aggódtam is. Azt gondolom, hogy óriási húzás volt folytatni a történetet, de egyben óriási rizikó is, hogy vajon hogy fog sikerülni, úgy h... Több

2017.07.25 Lonka

Nem mondhatom rá, hogy rossz volt, mert romantikus vígjáték kategóriában még így is sok filmet ver, de valahogy a megszokott BJ filmek hangulatát nekem már nem tudta visszaadni.