Bridget Jones babát vár

Bridget Jones's Baby

2016.12.09 Maxima

A sorozatból ez a legjobb rész. Vicces és szórakoztató, egy percig sem volt unalmas. Jók a poénok, profik a színészek, jó a sztori. Moziban igazi élmény volt!

2016.12.02 gubimari

Valamennyi Bridget Jones film közül nekem ez a rész tetszett a legjobban. Hatalmasakat nevettem a filmen, ugyanis 1-2 jelenetet leszámítva számos életszerű helyzetet parodizált ki a film.

2017.02.23 időjós

Alapvetően Bridget Jones karakterét és bár idegenkedem a romantikus vígjátékoktól, ez a film, ennek dacára is, kifejezetten jól eltalált, ízlésesen humoros darab lett.

2016.11.22 csocsicsoda

Amikor egy sikeres film után jó néhány évvel később elkészítik a folytatást én mindig azt érzem, hogy csak a pénzről szól. A film megnézése után ez is maradt.......

2016.10.10 Macskínó

Hát nem is tudom. Nem vagyok nagy Bridget Jones rajongó, kényszerből néztem eddig végig mindet. De talán ez sikerült a legjobban mind közül. Talán mert haladtak a korral és sikerült modernizálni a keretet. Bár ne ennyi idősen szüljenek a nők mert az csak árt mindkettőjüknek!

2016.10.23 malnaturmix

Sajnos a régi filmek hangulatát csak percekre tudta visszahozni. Amikor mennek a szülőszobára azok a jelenetek tetszettek csak igazán a többi gyengécske volt.

2017.03.27 Szinano

Bájos romantikus vígjáték, kiváló színészekkel. Bridget Jones ez alkalommal is meg tudta lepni és nevettetni a nézőket, ugyanúgy, mint eddigi filmjeiben.

2016.10.24 Kellangy

Nagyon szuper vígjáték, nem gondoltam, hogy újat tudnak belőle kihozni, de kellemes meglepetés ért. Örülök az új férfi szereplőnek (Patrik Dempsey), mert biztosította a jó poénokat a frissítés! Sírva röhögős némelyik jelenet! Ajánlom mindenkinek.

2016.09.21 Zzssuuzzssii

Eddig sem voltam oda a Bridget Jones sorozatért és ez a film sem győzött meg igazán. Egyszer nézhető kategória egy-két jó poénnal de összességében sablonos, újdonságot nem igazán ad.

2017.01.07 des.tiny59

Na ez már valami, kellemes, hangulatos. Szerintem egész jó. Sokaknak nem tetszhet ez a film de én látom benne a fantáziát és külön tetszett a zenei aláfestés valami hihetetlen jó módon elkapták a film stílusát vele. Szórakoztató volt és ennyi elég is. Ismét csak jó rész lett ez is.

2016.09.23 krajcsie

A szinte már ikonnak tekinthető Bridget Jones ebben a filmben is hozza a tőle megszokott színvonalat. A film jópofa és humoros, kellemes kikapcsolódást nyújt. A film zenéje és a frappáns párbeszédek külön pontot érdemelnek.

2018.01.12 Krisz860423

A szokásosat hozta a film, szórakoztató de egyszer nézős, moziban nem fizetnék érte.

2017.02.17 erika23veres

Nem múlta felül az első két részt, sőt.

2016.09.16 Turro

Nem vagyok nagy rajongója a Bridget Jones filmeknek, de erre kötelező volt elmennem a bartnőmmel. Azt kell, hogy mondjam, hogy egészen nézhető a film. Bár a cselekmény egy kicsit kiszámítható, a hangulat és a poénok kárpótolnak.