Bridget Jones babát vár

Bridget Jones's Baby

2017.01.23 Enjoy

Meglepően jó és szórakoztató ez a harmadik rész. Az előző két rész elé helyezném. Kellemes, laza kikapcsolódást nyújt és sokat lehet rajta nevetni. Jól alakítanak a színészek.

2016.12.07 Szorcsik

Régen nem nevettem már filmen ennyit, mint a Bridget Jones babát vár-on. Nagyon üdítő kis vígjáték, melyet minden nőnek érdemes lenne megnéznie, de férfiaknak is nyugodt szívvel ajánlom. Garantáltan sokat nevet majd rajta mindenki.

2016.11.01 kicsimano

Engem valahogy sosem kebelezett be az évek óta tartó Bridget Jones-őrület, sőt a történetre sem igazán emlékszem már, egyedül Jones alsóneműjére. De ezzel szerintem vagyunk egy páran. :) Lényeg a lényeg, nem volt nagy elvárásom a filmmel kapcsolatban... Több

2016.10.09 niky86

A Bridget Jones filmek közül nekem ez tetszett a legjobban, valósággal elrepült ez a valamivel több, mint 2 óra. Tele volt jobbnál jobb, életszerű poénokkal, nagyon jól szórakoztam rajta.

2016.10.10 tiszaizsofi

A minap láttam a moziban, jókat nevettem rajta, Bridget kivételes szerencsétlen, különleges de nagyon szerethető figuráján. A vége kicsit csalódás nekem, mert Jacknek drukkoltam.

2017.02.09 Ancsus

Az összes Bridget Jones film közül nekem ez tetszett a legjobban, lehet, hogy témája miatt is. Rengeteget nevettem a film alatt, igazán vicces és eredeti történet.

2016.12.30 Potoczkie

Nem is számítottam rá, hogy ennyire tetszeni fog a Bridget Jones babát vár. Remekül szórakoztam rajta, őszintén meg tudott nevettetni a jobbnál jobb poénjaival. Bár maga a történet eléggé kiszámítható, ez semmit nem von le az értékéből.

2016.10.26 Manfred

A Bridget Jones sorozatért alapvetően nem vagyok oda de ez a rész nagyon tetszett. Moziban láttuk és tényleg nagy élmény volt. Végig pörgős, vicces, aktív vígjáték.

2017.07.04 gerda

Talán ez a legjobb rész az összes Bridget Jones közül. Nagyon sokat nevettem, érdemes mindenkinek megnézni, ezalatt azt értem hogy nem csak nőknek, hanem férfiaknak is.

2017.03.27 VK

A sorozat filmjei közül ez a legjobban sikerült epizód. Nem vagyok oda a humoráért de ez a rész moziban szórakoztató volt, jók a színészek. Vidámságra derítő.

2017.02.23 Beuszi

Ez a film pontosan olyan, mint magának Bridget Jones-nak a személye. Mókás, bohókás, olyakor érzelgős. Nekem nagyon tetszett, jól szórakoztam rajta, kedves kis történet.

2016.10.21 kernernoemi

Nagyon szerettem a filmet , igazán humoros és szerethető a főszereplő és minden jelenete megnevettet. :-) az előző részekhez képest is jobb, pedig azokat is szerettem. Kíváncsi voltam, hogy oldják meg a végét...sikerült jól befejezni :-)

2016.10.13 Manson

Pozitív csalódás volt a film. Nagyon pörgős, vicces, szórakoztató vígjáték. Aktuális problémákat vet fel jó humorral fűszerezve. A színészek válogatása profi, jól alakítanak.

2017.02.25 Péter

Barátnőm unszolására néztem meg a filmet, na meg azért is mert az első Bridget Jones film is nagyon tetszett. Annak ellenére, hogy nem én képezem a fő célcsoportját ennek a filmnek, nagyon jól szórakoztam rajta, nagyokat nevettem.