Bridget Jones: Mindjárt megőrülök!

Bridget Jones: The Edge of Reason

2017.09.27 SzFa

Egyáltalán nem szerettem, idegesítő az hogy mennyire szerencsétlen ez a nő, számomra túl eltúlzott a karaktere. Bridget Jones karaktere számomra visszataszító, ami azt hozza magával, hogy a filmet sem élveztem. Számomra nem romantikus, az hogy ő itt szenved. Nekem nem poénos.

2016.09.17 HannaK

nekem ez a második rész is tetszett, van benne egy kis kimozdulás és feszültésg a szokásos humor mellett.

2016.04.26 HanGa

Az első rész egy hangyányit jobb, de ez sem marad el sokkal mögötte. Itt újdonságként Bridget utazik is egy kicsit és természetesen vonzza a bajt. A remek humor és a két férfi közt vacillálás itt is megvan.

2015.05.03 Vitya

Az 1-hez hasonlóan ez is egy nagyon gyenge film, gyenge színészi alakítással, semmitmondó cselekménnyel és gyenge viccekkel. A színész főszereplők mindegyikének van sokkal jobb filmje. Átlag alatti film.

2016.10.08 Hablaty

Kedvelhető ez a rész, aranyos poénokkal és kedves párbeszédekkel.

2017.06.05 szkodvig

Picit gyengébb, mint az első rész de ettől függetlenül ez is nagyon szerethető film lett. A női főszereplő (bocsánat nem tudom hogyan kell írni a nevét pontosan) tökéletesen alakítja a megkeseredett nőt ismét.

2016.09.01 Nnoorraa

Az első rész után újdonságot nem adott. Átlagos, sablonos filmvígjáték. Van benne néhány élvezhető poén, de összességében gyenge, átlagos. A sztorijában sincs semmi extra.

2016.11.22 csocsicsoda

Őt is nagyon szeressük. A történet itt is nagyon vicces Bridget hozza a formáját nem lehet nem szeretni.

2016.10.23 malnaturmix

Helyes rész lett ez is. A párbeszédek ütnek és Bridget pont olyan szerencsétlen, mint az első részben.

2016.02.13 dóri

Szerintem már nem olyan jó, mint az első része, de így is jobb,mint amilyenek a folytatások szoktak lenni. Nő által írt könyvből készült film nőknek, akár csak az elődje.

2016.06.25 punktum

az elsőhöz képest egy pindurit halványabb, de őt is nagyon szeretem.

2016.08.22 Mliklós29

Az első résztől semmiben sem marad el. A történet itt is izgalmas és Bridget ballépései ugyanúgy fellelhetőek. Kellemes kikapcsolódást nyújt.

2015.12.20 fazsuzso

Szerintem túlértékelik ezt a filmet. Bugyuta, egyszerű, értelmetlen és nem igazán vicces. Nem tudom miért szeretik annyira, mert egyáltalán nem nagy durranás.

2015.01.26 Betyus

Kicsit rosszabb, mint az első rész, de az őrült Bridget Jones fanokat szinten lehet tartani vele. Várom, csinálnak-e a harmadik könyvből is filmet, bár az már annyira írottan sem jött be. Ha valakinek az első még nyőgve-nyelve ment csak el, semmiképp nem ajánlom a 2. részt, mert nem kevéssel jobb az 1. rész.