Álljon meg a nászmenet!

Álljon meg a nászmenet!

My Best Friend's Wedding
luba323

Julianne (Julia Roberts) és Michael (Dermot Mulroney) igazi jó barátok, de vajon létezhet ennyire mély barátság férfi és nő között? Kettőjük között volt már egy fellángolás, de annak már idejét sem tudják, hogy mikor volt. Michael váratlanul és meglehetősen gyorsan úgy dönt, hogy feleségül… Több

Rendező: P.J. Hogan
Író: Ronald Bass
Premier (HU): 1997.12.04.

2018.01.31 diumiu

Kedvelem ezt a filmet, de a maga kategóriájában nem a legnagyobb kedvencem. Vannak benne jó poénok, a történek és a szereplők is nagyon jók, amit kiemelnék, még az az a jelenet amikor az étterembe együtt énekel a család. Nagyon jó volt a hangulata.

2017.12.02 indingo

A kilencvenes évek kedvelői bírni fogják a filmet. A ruhák, no meg a frizurák, meg egy csúnyácska Cameron Diaz. A története egyszerű és a végét is idő előtt ki lehetett találni, de egyszer meg lehet nézni.

2016.12.14 Berto49

A leggeilebb főcímű film, amelyet valaha is láttam! Ilyen förmedvényt, a leggiccsesebb revűfilmet is kenterbe veri. Szörnyűséges, de ez a jelző az egész filmre is vonatkozik. Julia Roberts miatt kínlódtam végig, de kár volt. Nem szólva a két meleg ki... Több

2015.05.05 ocso

Tipikus amerikai romantikus vígjáték ami sok nevetést okoz, de ennél többre ne számíts! Julia Roberts szerintem minden filmjében ugyanolyan, semmi újat nem mutat.

2016.11.15 Manfred

Tipikus amerikai vígjáték a megszokott sablonos amerikai romantikus stílusú színészekkel. Szerintem már kicsit sok a film, túl csöpögős és újdonságot sem adott. Középszerű

299,3 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

38 millió dollár a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

Rupert Everett a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Julia Roberts a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2