luba323   2017. 12. 14.

Jaj, ez annyira sablonos és rózsaszín. Szeretem a romantikus filmeket, de előrukkolhatnának egy kicsit eredetibb cselekménnyel is. Minden lehetséges romantikus klisét belezsúfoltak. Van benne magányos özvegy, betegségből felépült, megcsalt nő, mindketten szomorúak, majd a gyerekeik esküvőjén egymásra találnak. Tudtam előre, mi fog történni, semmi meglepetést nem tartogatott. Csak azért nem minősítem nézhetetlennek, mert imádom Pierce Brosnant.

Dada   2015. 08. 24.

Egy romantikus vígjátéktól én csak a kikapcsolódást várom el, és ezt ez a film megadta. 2 órán át bambulhattam, gyönyörködhettem a gyönyörű tengerparti tájban. Bár a cselekmény kiszámítható és komédiának se igazán nevezném (én legalábbis nem sokat nevettem), kedves kis film volt.

Susanne Bier
Susanne Bier