
Vélemények (4)
Kultfilm ajánlásként néztem meg a filmet. Végigszenvedtem, számomra teljesen „beteg”. Megdöbbentő volt számomra, hogy milyen filmekre adnak pénzt...
Úristen, ez egy nagyon beteg film! Nem idegen tőlem a szokatlan témaválasztás és képes vagyok kedvelni az újszerű meglátásokat, de ez nekem most sok(k) volt. Volt egy olyan érzésem, hogy a soft-pornó jelenetek köré Cronenberg mindenképpen akart valam... Több
Szerintem ez egy eléggé bizarr film, ami elég sok mindent próbál magába sűríteni. Nekem igazából a szexualitás sötét oldalának való bemutatása tetszett leginkább, ettől teljesen kirázott a hideg. Nagyon erős hangulata van a filmnek ebből a szempontból.