Vélemények: Rossz anyák (2016)

Crystaldeer   2020. 09. 24.

Négy évembe telt, hogy megnézzem ezt a filmet, mert kezdettől fogva úgy éreztem, hogy ez egy tipikus amcsi film, aztán egy ismerősöm ajánlotta, és hát volt egy kis "felesleges időm" így megnéztem. Hát sajnos igazam lett. A címadást se értem, mert a f... több»

indingo   2017. 10. 05.

Rossz anyák=rossz film. Valamennyi szereplő annyira idegesítő volt, hogy az elmondhatatlan. Az a trampli nő meg a mamlasz fiával. Nagyon nem vicces a film.

ArpiHajdu és Réci   2016. 12. 17.

"Mi mind rossz anyák vagyunk." Bizony, bizony, anyának lenni nem könnyű, így előfordulhat, hogy ők is szeretnének kikapcsolódni. És mit csinál egy anyuka, amikor elege van? Hát Mila Kunis bemutatja, és mint mindennek, itt is két oldala van az érmének... több»

Deku   2017. 11. 20.

Voltak kétségeim és azért lássuk be volt 1-2 apróság ami lehetett volna sokkal jobb is de tetszett. Már eleve a történet sem az én világom, mégis belevágtam és nem bírtam abba hagyni a nézését.

Thibo84   2019. 04. 11.

Vannak benne jó beszólások, azonban a történet nem igazán tud a közepesnél jobbat nyújtani. Viszont számomra az jött le belőle, hogy a gyerek nyugodtan tehet akármit (beszólhat a szülőnek) büntetlenül, úgy is megkap bármit. Az érem másik oldala meg a... több»

Lamboh   2017. 10. 12.

Úgy vagyok ezzel a filmmel, hogy bár nem a legjobb, amit kategóriájában láttam, és értékelni is csak közepesre tudom, de mindenképp ajánlom. Néha jó egy-egy ilyen kis könnyed kikapcsolódás délutánra.

Szilonka   2020. 02. 16.

Csodálkozom rajta, hogy volt igény egy második filmre. Számomra egy végtelenül unalmas és helyenként közönséges film volt.

Norbi   2018. 07. 09.

Voltak benne idegesítő szereplők is (pl: a tuskó, botagyú fiú)...de összességében tetszett, bár azért lehetett volna még mit csiszolni ezen a gyémánton.

wintermat   2016. 08. 18.

Nem mondanám, hogy a legnagyobb vígjáték amit valaha láttam, de délutáni könnyed nevetgéléshez megfelel. Vannak benne erőltetett poénok, de összességében a vászon előtt ülő közönség elégedetten sétált ki a teremből.

TomÁcs   2020. 09. 03.

Valahogy egyik karakterrel se tudtam azonosulni, sőt mindegyik ellenszenves volt. Maga az elgondolásban lett volna potenciál.

Bazzzsi   2017. 11. 21.

Hogy ez valaki szerint vicces az felháborít. Rég láttam ilyen trágya filmet, még jó hogy nem moziban néztem meg. A története gyenge és a színészi alakítások is középszerűek.

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Átlagos amerikai csajszis vígjáték. Kristen Bell miatt néztem csak végig, mert elég semmilyen film. Annyi pozitívuma van hogy sokféle anyatípust felvonultat, így a néző legalább egyel biztos tud azonosulni. A zenék viszont ütősek voltak legalább.

kevelin   2019. 06. 02.

Nem volt se rossz se jó. Egyszer megnézhető még talán vicces is. Kicsit valóban átadja a mai anyák életét (mármint ami a hajtós részt illeti) a többiről nem nyilatkozom

SzFa   2018. 02. 22.

Nem rossz film, de nem is kimagaslóan jó. Van mondani valója és nyilván anyának lenni nehéz, de annyira nem jön át, nincs meg az a mély átható érzés. Ez a film is olyan tipikus amerikai egyszer nézhető film.

Zsceeeka   2017. 11. 13.

Háááát.... Vígjátéknak elmegy, de azok közül sem a jobbak közé sorolnám. Igazából mindig meglep, hogy mikre van igény (ennek is jön a folytatása). Én a 2. részt biztos, hogy nem vállalom be, semmi újat nem mutatott és nem is volt túl szórakoztató.

rainman   2016. 12. 21.

Nézzük először a film érdemeit. Oké, ezzel megvagyunk, jöhetnek a negatívumok: erőltetett mondanivaló (család meg minden, blablabla); zéró humor; totál sablonos karakterek, történet szintúgy. Egyszerűen semmit erényt nem találtam ebben a filmben, semmi olyat, ami akármennyire is szórakoztatóvá tette volna. Semmit…

NFG   2018. 03. 30.

Először is leszögezném, hogy nagyon nem gyerekeknek való! Perverz humora és felnőtt tartalma van! Akit ezek nem zavarnak, az át tudja magát adni az élménynek és szórakozhat egy jót!

Ghotik   2016. 09. 23.

A jobb vígjátékok közé sorolnám mert viszonylag jó a humora és végig fenntartja a néző érdeklődését. A szereplők jól alakítanak, életszerű a sztori és van mondanivalója.

Adepto   2017. 08. 23.

Igazán nevettető, kellemes kikapcsolódást hozott számomra. Nem volt olyan vicces, mint pl. a Másnaposok első része és nem találta fel a "spanyol viaszt" (bár manapság egyébként is nehéz), de tényleg szórakoztat. Egy két poén nekem kicsit sok volt, de... több»

lucy07   2019. 12. 08.

Szerintem tök vicces volt a film már sokszor néztem újra és még mindig tudok rajta nevetni a 3 főszereplő csaj együtt nagyon hülye volt persze jó értelemben, de Christina Applegate karaktere is kellett oda, hogy ne legyen unalmas, a végére már őt is bírtam.

Evcsi95   2016. 10. 01.

Vicces, jó mondanivalóval rendelkezik. Napjaink problémáit tartalmazta, a férjek sokat tanulhatnak belőle. Hűen tartalmazza egy dolgozó anya mindennapjait.

stomachh   2016. 12. 12.

Atlagos egynyari vigjatek, de a jobb fajtabol. Nem emelkedik ki semmivel sem a kommerszek sorabol, de jok a karakterek, nehol hangosan nevetosek a poenok. Elegedett voltam.

Mithrel   2017. 02. 12.

A Rossz anyák egy tipikusan olyan film, amit végigröhög az ember, a végén pedig mégis tapasztalatokkal gazdagodik. Olyan oldalát mutatja be az anyaságnak, a szülői közösségnek, az iskolának, amit még nem nagyon láthattunk.

penzesisti   2017. 07. 31.

Tavaly láttam a moziban. Nagyon tetszett. Teljesen kikapcsolt és feldobott a film, a színésznők tök jók benne, a kissrácok édesek és jópofák. Klassz film.

clay00   2017. 02. 19.

Ezerszer többet vártam ettől a filmtől és Mila Kunistól is. Nem volt vicces, cseppet sem,sőt kifejezetten irritáló. Mint egy olcsó alsó kategóriás film...sajnos.

Potoczkie   2016. 12. 30.

Àtlagos vígjáték az egyszer nézhető fajtából, ami egy alkalommal valóban szórakoztató, de azért nem társul hozzá maradandó emlék. Olykor kicsit vulgáris, néha kicsit bárgyú, de összességében szórakoztató. Limonádé filmecske.

cinderella   2016. 10. 20.

A bemutatója tetszett, de sok negatív véleményt olvastam róla, így kicsit félve kezdtem el nézni. Szerencsére nem kellet csalódnom benne. Azt nem mondanám, hogy fergeteges poénok voltak benne, de lehetett rajta nevetni. Az egyszer biztos, hogy sok ig... több»

Acropolis   2017. 02. 17.

Van benne egy-két jó poén, de egyébként egy sablonos vígjáték. Ami tetszett benne hogy valódi problémákat vet fel, valódi élethelyzeteket mutat be, reális alapja van.

adamkatka   2016. 08. 19.

A napokban láttam a moziban és nagyon tetszett, mert nem lövik el minden percben a szokásos kliséket és lehet nevetni a vicceken. Tetszett a szereplőválogatás is, mert mindenki a megfelelő karaktert kapta.

Macika   2016. 08. 16.

Nekem mindenképp pozitív csalódás volt a film, Nem a megszokott sablonos romantikus vígjáték, hanem eredeti poénokkal teli, pörgős, szórakoztató film, aminek mondanivalója is van.