Rossz anyák

Bad Moms

2016.08.30 Nnoorraa

Az idei év mozis vígjátékai közül ez a jobbak között van. Igazán vicces, jó humorú. Végig leköti a nézőt és szórakoztatja. A szereplők nagyon aktívak, szuperül, lelkesen alakítanak!

2016.09.15 Vviktor

Pörgős, bulis, igazi jó vígjáték aktív szereplőkkel. Jó a sztori, aktuális problémákat vet fel ironikus humorral fűszerezve. Találóak, ütősek a poénok, hitelesen alakítanak a színésznők!

2017.03.27 Szinano

Egy alkalommal meg lehet nézni a filmet, de engem nem vett le a lábamról. Eléggé tömegfilm lett belőle, ezer és ezer hasonló vígjáték van, nem nagyon tudott miben újat mutatni.

2016.12.27 vesztingerkitti

Nemrég láttam a moziban a Rossz Anyákat, és nagyon elnyerte a tetszésemet! Jók nagyon a poénok,a színésznő grimaszai, megnyilvánulásai, és az egész karaktere nagyon ott van! Remek film!

2016.10.24 Kellangy

Elég jó film, egy esti kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel, de nem lett a kedvencem. Igazán anyáknak szóló film, amikor néha mi is elmenekülnénk a megfelelni akarás elől. Jó történet, jó poénok, jó szereposztás. Ajánlom.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Pörgős, aktív vígjáték. A sztori aktuális probémákat vet fel, de összességében kissé sablonos. Vannak azért jó poénok benne, de egyszer nézhető kategória nálam.

2016.08.16 Macika

Nekem mindenképp pozitív csalódás volt a film, Nem a megszokott sablonos romantikus vígjáték, hanem eredeti poénokkal teli, pörgős, szórakoztató film, aminek mondanivalója is van.

2017.12.30 Dius0520

Én nagyon nagyon megszerettem a filmet, már kb 25x láttam. :D Elég megosztó, főleg az anyukák között. Jómagam is az volnék és én bizony megélem azokat a nehéz napokat, amiről a sok szuper anya nem szeret beszélni, és ez a film segít ennek az érzésnek... Több

2016.09.28 Miss_Murder

5 csillagot érdemel nálam, mert nagyon tetszett, nem valószínű, hogy először és utoljára néztem. Nekem nem volt unalmas, nagyon jó kis vígjátékot hoztak össze belőle. Egy hétvégére minden csajnak ajánlom, hogy nézz meg, nem fog unatkozni. A végére te... Több

2016.12.27 Ádám

Engem annyira nem kötött le, bár attól függetlenül jó film. Láttam már jobbat is. Egyszer érdemes megnézni.

2017.02.17 erika23veres

A téma jó. Volt néhány jó poén, de gyakran feleslegesen tele volt nyomdafestéket nem tűrő szavakkal, ez nem tetszett. Sajnos így egy nagyon könnyed vígjáték lett. Többet is ki lehetett volna hozni ebből, véleményem szerint.

2017.01.14 ftbnny

Néztem volna újra inkább a Doktor Szöszit, ehhez a felszínen evickélő, semmitmondó vacakhoz képest még az is bővelkedik értelemben, kontentben, mondanivalóban és humorban, nem beszélve arról, hogy még a forgatókönyvét is megírták... a szupermarketes ... Több

2019.01.11 rrjuli

Bad moms

Nem a legjobb film de vicces! Péntek estére tökéletes

2016.08.12 Benji.I.

Nagyon jók a karakterek fejlődése. A Film végére mindenki jó írányba változik. A zenék nagyon jók. Olykor túl sokszor beszélnek csúnyán. De ezt leszámítva ez a film az idei év egyik legjobb vígjátéka.