Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Megjött Apuci (2015)

Daddy's Home

Megjött Apuci

VvV   2020. 09. 19.

Most őszintén. Ki az a marha aki lecseréli Mark Wahlberget Will Ferrellre? Nálam már itt megbukott a történet. Ferrell hozza a szokásos nyomi karaktert.

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Nem rossz film, remek szereplőkkel, Pancser Police mérföldekkel jobb film volt ebben a szereposztásban.

indingo   2017. 04. 15.

Nagyon bírom Mark Wahlberget, de itt még ő sem tudott felpörögni a szerepre. A története erősen középszerű, a humoros jelenetek meg nem túl eredetiek.

dulkap   2016. 04. 18.

Sajnos erős csalódás a film számomra. Mindkét színészt nagyon bírom és az előzetes is tetszett, azonban a film nem hozta, amit vártam. Talán a legnagyobb hibája a filmnek, hogy az utolsó 10 percet leszámítva igazából egyik karakter sem szerethető, am... több»

Bogi87   2016. 05. 27.

Jól szórakoztam a Megjött apuci-n, mind Mark Wahlberg, mind pedig Will Ferrell hozta a szokásos formáját. A történet kiszámítható, de ebben az esetben nincs ezzel semmi baj.

Deku   2017. 12. 10.

Hát éppen nézhető, egynek éppen elmegy, de semmi eredeti vagy izgalmas nincs benne. Ez most annyira nem jött be, de katasztrofálisan rossz sem lett így egyszer bőven nézhető kategóriába sikerült beleessen.

Berto49   2017. 07. 16.

Annyira blődli, hogy az már fáj! Ezentúl messzire kell kerülni azt a filmet, amiben Will Ferrell játszik, mert rettenetes.

A film összbevétele 242 786 137 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 164 990 685 forintot termelt. A hazai mozik összesen 141 250 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Billy Slaughter és Will Ferrell 2. közös filmje a The Campaign (2012) után.

(Mavil)

Mark Wahlberg és Will Ferrell is balkezesek.

(Mavil)

A doktor "Emilio Francisco" név Will Ferrell két korábbi filmjéből származik. Az Emilio az "A Night at the Roxbury"-ből, míg a Francisco az "Elf"-ből.

(Mavil)

Az iskolai jelenetet a Hynes Charter School-ban vették fel New Orleans-ban.

(Mavil)

Mark Wahlberg és Will Ferrell is szerepeltek a 2010-es Pancser Police című filmben.

(Mavil)

Mark Wahlberg és Will Ferrell a 2010-es Pancser Police után ismét együtt dolgozik, és milyen jól teszik. több»

Úgy látszik, Will Ferrell és Mark Wahlberg együtt nem tudnak hibázni. több»