Daddy's Home
Mark Wahlberg

Amikor Dusty (Mark Wahlberg) egykori felesége újra férjhez megy, a férfi belép a nő életébe, melyet szándékában áll fenekestül felforgatni. A mostohaapa, a jólelkű Brad még nem is sejti, mekkora rivalizálás veszi kezdetét Dusty… Több

Rendező: Sean Anders
Forgatókönyvíró: Brian Burns, Sean Anders, John Morris
Premier (HU): 2016.01.07.

2022.01.30 Klauka89

Ez az, amit magamtól sosem néznék meg, de valahogy a páromnak évente egyszer bekattan... Vannak benne erőltetett részek, de egyébként lehet rajta jókat röhögni. Viszont ha Mark Wahlberg nem lenne benne, vagy valaki más lenne, hát nem tudom, hogy menn... Több

2016.08.05 mamiéstöti2

Nem rossz film, remek szereplőkkel, Pancser Police mérföldekkel jobb film volt ebben a szereposztásban.

2016.05.27 Bogi87

Jól szórakoztam a Megjött apuci-n, mind Mark Wahlberg, mind pedig Will Ferrell hozta a szokásos formáját. A történet kiszámítható, de ebben az esetben nincs ezzel semmi baj.

2017.04.15 indingo

Nagyon bírom Mark Wahlberget, de itt még ő sem tudott felpörögni a szerepre. A története erősen középszerű, a humoros jelenetek meg nem túl eredetiek.

2016.04.18 dulkap

Sajnos erős csalódás a film számomra. Mindkét színészt nagyon bírom és az előzetes is tetszett, azonban a film nem hozta, amit vártam. Talán a legnagyobb hibája a filmnek, hogy az utolsó 10 percet leszámítva igazából egyik karakter sem szerethető, am... Több

A film összbevétele 242 786 137 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 164 990 685 forintot termelt. A hazai mozik összesen 141 250 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Billy Slaughter és Will Ferrell 2. közös filmje a The Campaign (2012) után. Szerző: Archívum

Mark Wahlberg és Will Ferrell is balkezesek.Szerző: Archívum

A doktor "Emilio Francisco" név Will Ferrell két korábbi filmjéből származik. Az Emilio az "A Night at the Roxbury"-ből, míg a Francisco az "Elf"-ből.Szerző: Archívum

Az iskolai jelenetet a Hynes Charter School-ban vették fel New Orleans-ban.Szerző: Archívum

(2016. 01. 07.)
Apa és apu
Mark Wahlberg és Will Ferrell a 2010-es Pancser Police után ismét együtt dolgozik, és milyen jól teszik. Több

(2016. 01. 08.)
Úgy látszik, Will Ferrell és Mark Wahlberg együtt nem tudnak hibázni. Több

(2016. 01. 06.)
Apa-csata
A két színész párosa már a zseniális Pancser police-ban is működött, most sincs fennakadás. Ugyanakkor tény, hogy igazából mindketten ugyanazt a figurát hozzák, csak most egy sokkal családbarátabb filmben, aminek ráadásul még mondanivalója is akad, még ha az kissé blőd és kiszámítható is. Több

(2016. 01. 11.)
Megjött apuci
Persze túl nagy dolgokat nem kell és nem is szabad elvárni Anders mozijától, de egy nyugis délutánt barátokkal, barátnővel, pasival, családdal vagy akár egyedül is megéri rászánni. Több

(2016. 06. 28.)
Apa csak egy van?
Összességében, a Megjött apuci párszor nézhető darab. Nem jó, de nem is rossz film, inkább olyan se íze, se bűze. Több