Több a sokknál (2003)

Bringing Down the House

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

diumiu   2018. 01. 31.

Aranyos, kedves, de valóban egy átlagos filmről van szó. Számomra az egyszer nézhetős kategória, ennek ellenére nem szenvedés volt a film nézése, de nem adott semmi pluszt amitől azt érezném, hogy én ezt újra szeretném nézni.

Penge   2017. 04. 07.

Nekem Steve Martin nélkül egy igazi buktának tűnt volna. Így is max 13 éves korig élvezhető...

spidey   2014. 12. 12.

Szerintem nagyon klassz és irtó vicces film. Qeen Latifah első igazán jó filmjei közül való, emlékszem mekkorát ütött akkoriban.

Queen Latifah a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

A kommentár szerint a ház, amiben Kate lakik, ugyanaz a ház, mint az Örömapa című filmben.