
Vélemények (54)
A sikeres első rész folytatása, amely új helyszínre, Thaiföldre helyezi a történetet, ahol Stu esküvőjét ünneplik. A film stílusa továbbra is feszes tempójú, korábban bevált vígjáték a kavalkádra és váratlan fordulatokra épít, de sajnos az eredetiség... Több
A sorozat leggyengébb része, még az átlag vígjátékok közé sem sorolnám, de még így is az egyik legjobb mutatójú trilógia, mert a másik két rész remek.
Elérkezett a trilógia 2. része. Véleményem szerint ez a rész még nagyon jól tartotta azt a szintet, amit a legelső rész képviselt, mind a cselekményt és a humort tekintve. A helyszín most Bangkok, Thaiföld fővárosa. A forgatókönyv szinte ugyanaz, azz... Több
Az első rész sikerét meg kellett lovagolni és nem lett ez olyan rossz. A történetben szokásos agyatlanságok, viszonylag ízléses jeletek. A majmocska nagyon cuki volt.
Nagyon nagy kedvencem lett így bátran mondhatom, hogy simán többször nézős. Évente legalább egyszer. Oltári film lett. Az én véleményem az hogy könnyen szerethető aranyos kis film lett ez remek történettel és vállalható számú apróbb hibákkal.
Egy újabb Fatal error. Egy vad buli Alannel és kész az instant másnaposok. Ez a trilógia egy fogalom lett mára nem véletlen. Nézhető, mégis megbotránkozató. Nyers a kifejező eszköz kb megerőszakolja a szemünket ez a vígjáték. Az első részhez képest d... Több
Hasonló filmek
Vannak benne jó poénok, a színészek is maradtak, de nem lett olyan jó, mint az első. Talán már nem hat az újdonság erejével. A sztori kb ugyanaz, de hát ezért is másnaposok! :) Örülök, hogy Mr. Chow is feltűnik, ismét! :)
Nagyon erőltetett lett és a poénok se ülnek annyira, de azért még nagyítóval találhatunk benne párat, amin kacaghatunk. Az alapötlet ugyanaz "csak" a kivitelezés pocsékabb..Sokkal pocsékabb..
Tipikus vígjáték, mely stílusában és történetében nagyon hasonló az elsőhöz, de hálisten a régi szereplőgárdát legalább meghagyták. A helyszínváltás jót tett a filmnek. Szegény fogorvos járt már megint legrosszabbul...az a tetkó isXD
Az első résszel a készítők nagyon magasra tették a lécet, kíváncsian vártam a folytatást. Nem volt rossz ez a rész, de az elsőhöz képest gyengébb, leginkább sztoriba és sajnos a poénokba is.
a másnaposok első és második része még azt mondhatni hogy viccces poénos kellőképpen elesett. a fiúk bénázásai és a zűrös bulik mind mind az ember fiatal énjét idézik vissza (már annak aki ilyen életet élt) :D nem egy többször nézős film de egy alkal... Több