Másnaposok 2.

The Hangover Part II

2015.03.24 szafffy

Eszméletül jó vígjáték, pörgős és poénos, felejthetetlenek a karakterek. Morbid, eszement poénok, fergeteges sztori. Végignevettem a filmet.

2015.06.18 szune40

Itt a remek példa arra, hogy hogyan lehet elszúrni egy tökéletes kezdést. Míg az első rész oltári volt addig ez a rész már oltári rossz. Konkrétan próbálták copy-zni az első rész poénjait hátha a buta ember beveszi őket mégegyszer. Sajnos ez nem volt nyerő számomra.

2015.06.02 era93

Hát ez egy nagyon elszúrt folytatás lett. Próbálták újra erőltetni az elsőben elsütött poénokat amivel csak azt érték el, hogy ez bizony eltűnik a süllyesztőben. Még akár jó is kisülhetett volna belőle de ez hogy palira vesznek... Kb. úgy gondolhattá... Több

2015.01.29 nikiszalanics

Általában aminek az első része nagyon jó, annak a második részét nem tudják legalább annyira jól megcsinálni. Nekem ez a kivételeket erősíti. Azt hittem unalmas és lapos lesz az elsőhöz képest, de tévedtem. Jó a sztori nagyon hasonló de mégsem lapos,... Több

2015.10.31 katalin19

Folytatódik ismét a az 1. részben elkezdődött kaland. Poénból szintén toppon van. Mindenki akinek ehez a filmhez köze van tuti oda tette magát. Gratulálok is nekik. Aki szeret szórakozni annak nagyon ajánlom a filmet. Ritka az ilyen jó vígjáték. ;)

2015.05.08 july

Ezt a fergeteges csapatot nem lehet megunni, annyira egyediek. Nem tudtam a film alatt abbahagyni a nevetést. Féltem, hogy az ütős első rész után csalódni fogok. De nem így lett, sőt!

2015.11.02 Vivi02

A második rész is jol sikeredett, de viszont, őrültebb a buli. A baj ismét meg történik. Vígjáték fergeteges lett. A film végén a képek még jobbak,mint az 1. részben.

2015.03.20 zsuzsa

A filmtörténelem egyik legnagyobb alkotása a Másnaposok folytatása.mert ugyan úgy leköti a figyelmemet és nem laposodik el, nem unalmas. Egyik kedvenc filmem, mert tele van jó poénokkal, alapból vicces Alan karaktere, és alakítása miatt. Kedvencem ebben a részben is természetesen Alan.

2015.02.25 mokanszkit

Féltem hogy a második részét nem tudják legalább annyira jól megcsinálni mint az elsőt. A kivételek erősítik a szabályt. Jó a sztori nagyon hasonlít az első részhez de mégsem lapos, tele van új és sok jó poénnal. Felejthetetlen élmény Mike Tyson , ... Több

2016.09.30 krajcsie

Nem könnyű egy ilyen remek kezdés után egy szintén szuper folytatást készíteni, de a Másnaposok 2 készítői ismétcoda tették magukat. Képesek voltak új, komikus helyzeteket kreálni a szereplők számára, így nem volt az az érzésem, hogy az első rész poénjait látom viszont, mindenféle új ötlet híjján.

2015.08.28 avocados

A Másnaposok három része közül ez a leggyengébb, szerintem botrányosan rossz, kár, hogy megnéztem. Nagyon erőltetett volt, és elmosta az előző rész fényét is.

2016.11.08 tjanika

Az első résztől picit gyengébb,de még így is élvezetes. Akinek tetszett az első,annak ez is fog.Kicsit sok benne az eröltetett poén,de még elmegy egynek.

2016.08.03 nemeth2

Még mindig mókás a három jó barit nézni, ahogy egyre hülyébb helyzetbe keverednek. Véleményem szerint, méltó utódja az első résznek! A színészek még mindig az egyik legjobbak. A poénok illetve a történet nem ugyanazok mint az elsőben ami tényleg nagyot dob a film hangulatán.

2015.01.28 krissz001124

Nekem nagyon bejöttt ez a film is. Már láttam 2 szer de lehet megnézem harmadjára is. 5/5.