Másnaposok 2.

The Hangover Part II

2015.02.21 yakzah13

Szerintem jobb volt mint az első..

2018.01.20 up89

Az első rész után várható volt a folytatás, de egyben a félelmem is bejött mégpedig hogy ez a rész nem lesz olyan erős, mint elődje..... Sőt nagyon gyenge lett, amit nagyon sajnálok.

2016.01.13 mártilány

A Másnaposok 2 minden idők egyik legpocsékabb folytatása. Tükröződik rajta az a hollywoodi ignorancia, mely szerint felesleges új forgatókönyvet írni, és agyalni a dolgokon, amikor kétszer (és mit kiderült, háromszor) is el lehet adni ugyanazt a szem... Több

2015.03.31 Lallerr33

A buli folytatódik, nagyon vártam az általam imádott első rész után a folytatást. Nem csalódtam benne. Igaz, hogy az első jobb lett, de nagyon ritka az az eset, amikor a folytatás jobb lesz, mint az első rész.

2015.03.04 Bulki

Nem emlékszem, mikor nézték utoljára ennyire hülyének a filmkészítők a közönséget, hogy ilyen minimális energiabefektetéssel álljanak ki, és adják el a Másnaposok 2-őt. Nem is értem, hogy van ehhez valakinek arca, azt meg még kevésbé, hogyan lehetett... Több

2015.02.22 glenn

Nyilván az első rész a legjobb, azt nem űbereli egyik folytatás sem, de azért ezek is viccesek :D A második rész konkrétan ugyanaz a felállás, ugyanúgy jól beisznak, aztán másnap semmire nem emlékeznek és vissza kell fejteniük, mi is történt. Tehát i... Több

2015.02.05 dombia94

Az első film totális leutánzása, és még nevetni is alig lehet rajta. Nagyon gyenge, minden ami megvolt az első részben, az hiányzik ebből.

2015.02.01 sharpshuta

Méltó folytatása az első résznek, a buli tovább durvul, az események az izgalmak tetőfokára hágnak humorral fűszerezve.

2019.01.28 Évi Spitzmüller

Kíváncsi voltam,hogy túlszárnyalja-e az első részt,de nem csalódtam.Jobb,mint az első rész. Imádom őket, a történet is sokkal jobb,csavarosabb.

2014.11.06 Vuk

Méltó folytatása az első résznek, a poénok ugyanolyan élesek, a karakterek pedig továbbra is nagyon viccesek. Nincs sok különbség az első és a második rész között, de a bevált recepten minek is változtatni. Igaz, az első rész színvonalához nem ér fel, de még így is átlagon felüli kikapcsolódást nyújt.

2015.05.05 slmczln

vA buli folytatódik, nagyon vártam az általam imádott első rész után a folytatást.