Másnaposok 3

Másnaposok 3

The Hangover Part III

A Farkasfalka a legendás Las Vegas-i és thaiföldi események után újabb kalandba keveredik, melyet azonban most sem egy legénybúcsú, sem egy esküvő nem előz meg. Ennek ellenére a történések ismét hirtelen vesznek váratlan fordulatot, melyet újfent katasztrófák sora… Több

Forgatókönyvíró: Jon Lucas, Scott Moore
Premier (HU): 2013.05.30. | HBO Max (2021.10.01.)

Másnaposok 2.  (2011)

Másnaposok  (2009)

2024.03.19 LeBron James

A felénél kikapcsoltam

A film nem nyújtott számomra kellő szórakozást vagy érdeklődést ahhoz, hogy végig nézzem. A korábbi részek hangulatát vagy humorát nem találtam meg benne, és úgy éreztem, hogy a történet ismétlődő és erőltetett volt. Összességében csalódást okozott számomra, és úgy éreztem, hogy jobb döntés volt kikapcsolni.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az első rész valamivel jobb volt, de a második rész abszolút rossz irányba vitte el a trilógiát, majd a végére visszatértek a helyes útra és sikerült egy jó vígjátékot hozniuk.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

Kisiklott a trilógia záróakkordja

Erről mindent lehet mondani, de azt nem, hogy tartotta volna az elődei szintjét, és meg sem közelített azt. Az első rész nagyot robbantott 2009-ben, és a 2011-es 2. rész is szépen tartotta magát, de a trilógia befejező része közel sem aratott akkora sikert. A színészeken nem múlt most semmit hiszen, Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms és a záróakkordra leszerződött John Goodman hozta a tőlük elvárt szintet. Itt maga a cselekmény nagyon rosszul sült el. A készítők jól érezték, hogy változtatni kell a bevált, monoton recepten, de ez szerintem visszafelé sült el. Semmi új nem történt benne, a poénok is eléggé gyengére sikeredtek, a cselekmény is egy unalmas séma, amelyből próbáltak egy-két csavarral előrukkolni, de olyan nagy izgalmakat nem szült ez a befejező rész. Volt benne egy-két jó jelenet, és azért azt le kell szögezni, hogy humor téren voltak jó beszólások, de ennél többet nem tudott a 3. rész.

2018.01.30 indingo

A készítők érezték, hogy témában kell némi változtatás, de nem lett nagy durranás a film. Sok minden nem történt benne és annyira vicces sem volt, mint a korábbiak.

2019.01.19 dailyfilmsan

Gyenge volt ez nem is kérdés. Meg sem közelíti az első részt, csupán annyit tudtak kipréselni magukból hogy előszedték azokat a poénoka amik működtek az első részben. sak hát harmadjára már az sem üt, inkább fárasztó. A szereplők is mintha unnák a ba... Több

A film forgatása előtt sorban álltak a Vegas-i kaszinó tulajdonosok, hogy náluk forgasson a stáb, hisz az a kaszinónak is jó marketing. Szerző: dailyfilmsan

Ebben a részben a szereplőket nem a lerészegedés viszi a kalandok folyamán át, hanem egy mellékszereplő irányítja a szálakat. Szerző: dailyfilmsan

A rendező, Todd Phillips ismét Mr. Creepy szerepében tűnik a motelszobai jelenetben.Szerző: hp

Bradley Cooper, Ed Helms és Zach Galifianakis fejenként több mint 15 millió dollárt kerestek a filmmel.Szerző: hp