Másnaposok 3

The Hangover Part III

2024.03.19 FREEWAY

A felénél kikapcsoltam

A film nem nyújtott számomra kellő szórakozást vagy érdeklődést ahhoz, hogy végignézzem. A korábbi részek hangulatát vagy humorát nem találtam meg benne, és úgy éreztem, hogy a történet ismétlődő és erőltetett volt. Összességében csalódást okozott számomra, és úgy éreztem, hogy jobb döntés volt kikapcsolni.

2017.08.17 mamiéstöti2

Az első rész valamivel jobb volt, de a második rész abszolút rossz irányba vitte el a trilógiát, majd a végére visszatértek a helyes útra és sikerült egy jó vígjátékot hozniuk.

2021.08.06 Laca//Ho/rr/oR//

Kisiklott a trilógia záróakkordja

Erről mindent lehet mondani, de azt nem, hogy tartotta volna az elődei szintjét, és meg sem közelített azt. Az első rész nagyot robbantott 2009-ben, és a 2011-es 2. rész is szépen tartotta magát, de a trilógia befejező része közel sem aratott akkora sikert. A színészeken nem múlt most semmit hiszen, Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Ed Helms és a záróakkordra leszerződött John Goodman hozta a tőlük elvárt szintet. Itt maga a cselekmény nagyon rosszul sült el. A készítők jól érezték, hogy változtatni kell a bevált, monoton recepten, de ez szerintem visszafelé sült el. Semmi új nem történt benne, a poénok is eléggé gyengére sikeredtek, a cselekmény is egy unalmas séma, amelyből próbáltak egy-két csavarral előrukkolni, de olyan nagy izgalmakat nem szült ez a befejező rész. Volt benne egy-két jó jelenet, és azért azt le kell szögezni, hogy humor téren voltak jó beszólások, de ennél többet nem tudott a 3. rész.

2018.01.30 indingo

A készítők érezték, hogy témában kell némi változtatás, de nem lett nagy durranás a film. Sok minden nem történt benne és annyira vicces sem volt, mint a korábbiak.

2019.01.19 dailyfilmsan

Gyenge volt ez nem is kérdés. Meg sem közelíti az első részt, csupán annyit tudtak kipréselni magukból hogy előszedték azokat a poénoka amik működtek az első részben. sak hát harmadjára már az sem üt, inkább fárasztó. A szereplők is mintha unnák a ba... Több

2017.03.06 GedyPapa Nézhetetlen

És erre a részre spóroltam a nézhetetlen jelzőt. Iszonyúan pusztító és helyenként se vicces. Bele kellett volna törődniük, hogy ez már nem üt akkorát és nem muszáj mindenkinek trilógiákat készítenie. Nem elvárás!

2018.08.21 erahurka

A második résszel ellentétben a trilógia záró darabja teljesen átgondolja a koncepciót, ami hol működik, hol nem igazán - sajnos inkább utóbbi. Egynek azért így is elmegy, csak ne várjunk tőle sokat.

2019.07.26 Ms. Akárki

Egyszernézős, átlagoska lett ez a film. Nemtudom hány bőrt akarnak még lehúzni a filmről. Unalmas és erőltetett poénok nagy részben. A történet is elég átlagoska lett sajnos.

2018.12.12 harnas1207 Nézhetetlen

Egy spontán jött mozizás hozta meg életem talán legrosszabb mozis élményét. Végig szenvedtem ezt a förmedvényt. Többet is írhatnék, de csak szitkozódás lenne.

2017.12.29 diumiu

Amennyire szerettem az első részt, annyira nem szerettem ezt a harmadikat.... Nekem már a második rész is eléggé erőltetett volt, de ez a harmadik rész..... Sajnos nem tudok pozitív dolgokat írni, engem nem győzött meg.

2018.08.01 felicity

Az összes közül a legjobb.

2016.07.26 VFTS

Jobb, mint az előző rész, de rosszabb, mint az első film. Tipikusan az a folytatás, amit az ember egyszer-kétszer megnéz a tévében, ha nincs jobb, de nem lesz az ember kedvenc filmje.

2017.05.23 vivikejencikelara

Jó lett a 3. rész is. Bár az első kettőt nem hagyja le. Sokszor vontatott, unalmas, de azért még így sem hagynám ki ha véletlenül le adnák valameik tv csatornán újra.

2017.06.01 jencike1985

Az első két rész nagyon szuper lett, ez sem a legrosszabb de ebben már vannak igazán eröltetett poénok. Már nem a legjobb de azért párszor meg lehet nézni mert vicces.