Másnaposok 3

The Hangover Part III

2018.01.20 up89

Az első rész a legjobb ez nem vitás, de azt nem tudom eldönteni még mindig, hogy melyik rész rosszabb a második vagy ez a harmadik.... Nagyon sajnálom, hogy ennyire gyengék lettek a folytatások...

2016.02.14 RockeerFerii

Hátt az előző kettőhöz képest nincs sehol, de egyszer érdemes megnézni :)

2015.10.13 eszticickany

Kíváncsi voltam, hogy lenyomják-e a torkomon harmadszor is ugyanazt a szart, de sajnos nem... ez minden kritikát alul múlt. Döglött poénok voltak csak benne és azokon sem mindig lehetett nevetni.

2015.02.05 keepingboy86

Egy igazi buli film, belevaló sztorival és szereplőkkel, méltó befejezéssel, visszatekintve az előző részekre. :) A kis kínai meg haláli volt még mindig. :) :) :P

2015.01.25 viraag

Csúnya véget ért a trilógia. Az első rész nyomába sem érhet sem ez, sem a 2. rész. Néha kicsit idegesítő is...ha Zach nem játszana benne, mehetne a kukába.

2015.04.21 jazzy

Az ilyen komédiáktól óvjon meg minket a jóisten. Akinek itt kezdődik a humor, az meg is érdemli ezt a filmet. Én a magam részéről maradok a Durr durr és csóknál vagy az Életravalóknál, a Brain életénél és még hosszasan sorolhatnám. Komolyan emberek, ... Több

2015.03.31 Lallerr33

Nagyon szeretem a Másnaposokat. Ugyan az első rész óta már sok idő eltelt, a poénok nem koptak sokat. Az első rész a legjobb, de azért sikerült hozni egy szintet itt is.

2015.01.31 Fakesz

ezt a filmet az első rész után kellett volna abbahagyni, egyre erőltetettebb és kínosabb lett, a harmadik rész pedig... hagyjuk

2015.03.31 lizidavid2010

Elképesztően gyenge, leginkább szánalmas, humortalan film, ami csak pofátlanul kihasználja az első két rész sikerét. Sajnálom azt, aki ezért fizetett a moziban... Egyetlen egyszer sikerült nevetnem a filmen, ezen kívül még egy nyomorult mosolyra sem futotta. Örök süllyesztő a rendezőnek.

2015.02.05 dombia94

Ennek a résznek egyáltalán nem kellett volna elkészülnie, egyszerűen lehúzza az egész szériát. Gyenge, erőltetett, és igazán humorosnak sem mondanám!

2015.02.01 sharpshuta

azt hittem a 3. rész már nagyon elcsépelt lesz, de kellemesen csalódtam. A beteg elmék újra kibontakoznak :D A szétcsúszás új rekordokat döntöget, a történeti szál erősödött a korábbi epizódokhoz viszonyítva.

2019.01.28 Évi Spitzmüller

Azt hittem, hogy egy ilyen tipikus unalmas 3. rész lesz,de szerencsére nem. Ritka trilógia, ahol egyre jobb és jobb a folytatás.

2015.05.02 Krazy8

Tobbi reszehez kepest egy katasztrofa. Vígjatekbol atmentek akciófilmmé , rossz , nagyon rossz húzás .Zach Galifinakis , és Bradley Cooper sikeres színész lett ezek a filmek után , Ed Helms meg maradt ott ahol volt.

2015.01.17 KingPin

Már a második rész is teljesen értelmetlen volt, de a harmadik még tovább csökkentette a színvonalat. De ez idő alatt a készítők rendesen megszedték magukat. Ehhez gratulálok, de a film láttán csak a tenyerembe tudom temetni az arcomat. Én voltam a hülye, hogy megnéztem.