Másnaposok 3

The Hangover Part III

2015.10.11 Alexa

Hát ezért kár volt. Már a második rész is határeset volt számomra, hisz a sztori ugyanaz, csak a helyszín más. De ez a harmadik rész.... végig sem bírtam nézni

2015.10.30 dubzsu

Az első két részhez hasonlóan, ez is egy fergeteges vígjáték. A színvonal nem csökkent és nem lett rosszabb mint elődjei. A jól megszokott csapat hozza a formáját :-)

2015.03.30 Helgus

Elképesztően gyenge, leginkább szánalmas, humortalan film, ami csak pofátlanul kihasználja az első két rész sikerét. Sajnálom azt, aki ezért fizetett a moziban... Egyetlen egyszer sikerült nevetnem a filmen, ezen kívül még egy nyomorult mosolyra sem futotta. Örök süllyesztő a rendezőnek.

2015.05.08 july

Összességében az első résznél jobb,a másodiknál gyengébb. Nagyon szeretem ezt a szinészbagázst, velük garantáltak az ütős poénok. Fordulatos, frappáns vígjáték.

2015.02.25 mokanszkit

Nagyon jóra sikeredett ez a rész is, nem csalódtam ebben sem pedig féltem hogy már nem fognak tudni újat nyújtani de nem igy lett! Azt adta amit vártam, a szereplők még mindig nagyon jól alakították a szerepüket és az elmaradhatatlan képek is ütősek voltak :)

2016.01.31 Cirmici

Hihetetlenül idióták és bugyuták. Sírni lehet rajtuk, annyira ökrök, pedig a viccek sokszor elég primitívek és gyomorforgatóak. Jó volt jó volt, de ez a rész kicsit laposabbra sikeredett.

2016.11.08 tjanika

Nagyon legyengült a harmadik rész, nem gondoltam volna hogy ilyen lapos lesz. Itt is bejött ami rengeteg harmadik résznél. Elvesztette a varázsát.

2015.03.24 piaf023

Lehet, hogy uncsi, de mindet imádom. Jókat nevettem rajta. :) Ezeket a karaktereket nem lehet megunni, megint nagyon odatették magukat, én kiválóan szórakoztam rajta.

2016.01.28 viraggg

Szerintem jó lezárása lett a trilógiának, a főszereplő még mindig szuper, most is jót alakítottak. Sokáig kedvenc filmem volt, sőt most is azt tartom, hogy a műfajában a legjobb. Ez a rész is izgalmas, humoros és megunhatatlan.

2015.01.28 krissz001124

Nekem ez már nem annyira tettszik. Nem mondom azt hogy rossz,de az elsö kettö jobb volt.

2015.12.08 Hangus

Ez is rész is tetszett nekem csak már nem tud újjat mutatni,mert eddig még minden részben ugyanaz volt a téma.Legénybúcsú egy klassz városba,egy bulis este amire nem emlékeznek,egy állat,kideríteni mi történt az este és közbe eljutni az esküvőre.Vicces csak már előre érezhető mi fog történni.

2015.02.10 Holló

Egy újabb tökéletesen felesleges folytatás, ami épp annyit ér, mint vászontarisznyán a lakat. És mégis, a közönség úgy benyelte, mint a huzat. Nem is értem.

2015.01.26 csucsi0411

Nekem már a 3. része kicsit unalmas volt

2015.03.12 Lacroix

Az előző részeket se szerettem,de ez a film az aminek semmi köze az első részhez. Nagyon unalmas, fárasztó, érdektelen és humorosnak sem mondaható, ami egy vígjáték esetében nem túl jó dolog. Rókabőr...