Másnaposok 3

The Hangover Part III

2015.01.27 Zsofi821

Mint megszokhattuk, ez sem sikerült olyan jól mint az első kettő.

2017.05.24 Sem Rorrey

Nekem a három összefolyik, nem értek egyet a többiekkel, szerintem van olyan jó, mint az első kettő. Az viszont biztos, hogy több már nincs benne.

2016.04.30 gazsika1978

Kicsit féltem milyen lesz a 3. rész, de ez is zseniális film lett, tele van ez is jobbnál jobb viccekkel. Annyira jók a poénok, hogy megunhatatlanok. Kedvencem persze még mindig Alen. Hatalmas figura. Legjobb vígjáték trilógia.

2018.01.23 zsani

Nekem ez a rész már túlságosan erőltetettnek tűnik. Vannak benne jó poénok, de az első marad a kedvenc.

2016.06.14 adamkatka

Minden része nagyon jó, szívesen nézem újra őket, mert mindig feldob, nevetésre sarkall többszöri nézés után is. Nagyon jó"csapat", utánozhatatlan humor, nagyszerűen összehangolt karakterek.

2015.06.15 smith

A harmadik részre talán kicsit kezdtek kifogyni az ötletekből az alkotók így kicsit esett a színvonal, de még így is jobb ez a film, mint a legtöbb mai vígjáték. Nálam működött a harmadik rész is, jót szórakoztam rajta.

2015.04.25 adibandii

Szerintem remek vége lett a trilógiának,a 4 nagyágyú kitett magáért.Én mindig is szerettem a másnaposokat,jót röhögtem rajtuk.Ez a film si olyan,amilyet elvártam.Vicces,izgalmas és megunhatatlan.

2015.04.22 mimi

A Másnaposok 3. ékes példája annak a törekvésnek, ahogy Hollywood megpróbál minden bőrt lehúzni egy olyan produkcióról, ami egyszer bejött. Talán nem is számít nekik, hogy a forgatókönyv nem csak lapos, hanem üres is, a sztori kiszámítható, a poénok pedig primitívek, hányingerkeltőek és gyomorforgatóak.

2015.06.18 szune40

A totális káosz. Ha az előző részre azt mondtam, hogy ez szörnyű akkor a harmadik rész egyenesen nézhetetlen. Itt már a lehető legbutább poénok kerültek elő és inkább szánalmat éreztem semmint szórakozást.

2015.06.02 era93

Ezt bizony jól írták előttem, hogy kész katasztrófa. Nem volt benne semmi új. Harmadjára is csak ellaposodott és unalomig nyúzott poénokat dobálnak. Míg az első rész eredeti jópofa film volt ez közel sem. Mondhatni mindennek a legalja. Hisz már a második rész is borzasztó volt de tudtak még alább menni a készítők. Sajnos.

2015.01.29 nikiszalanics

The Hangover Part III: Másnaposok 3 Nem volt a film maga rossz, de az egyszer biztos, hogy a korábbi részekhez képest nem volt annyira jó. Voltak benne jó részek, de volt hogy eléggé gyenge jeneteket sikerült kihozniuk. Pl. az h. Alan vett egy zsiráf... Több

2015.10.31 katalin19

Ez a 3. rész még jobb mint az első 2. Most legény búcsún van a lényeg. Mindent megint meg kell oldani minden rejtélyt az esküvő előtt. Kalandos. Pont jókor érnek oda ahová kell. A filmet ebből a szempontból jól meg csinálták. Poénos elejétől a végéig. Szereplők előtt le a kalapom. A képek a film végén oltáriak. :D

2015.05.06 Szeky

Ó egy harmadik Másnaposok film. Milyen eredeti ötlet! Annyi hibája van az egésznek, hogy BE SEM RÚGNAK az egész film alatt, csak a végén. Sajnos többet akartak kihozni ebből a filmből, mint amennyi volt benne. Még a második tudott újat mutatni, de ez... Több

2015.02.01 J.Fatime

Igazából mindegyik részben van valami apróság ami jó,de a legjobb poénok csakis az első részben voltak,ez már nagyon gyenge lett!