Charlie angyalai: Teljes gázzal (2003)

Charlie's Angels: Full Throttle

7ETEDIK   2020. 06. 20.

A készítők összekeverték a reklámfilm készítést az egészestés mozifilmmel, mert ennyi baromság még a Halálos iram összes részében együttvéve sincs. A második csillag a jó nők látványára ment.

indingo   2017. 11. 15.

Az első rész valahogyan jobban tetszett, itt hiányzott a tűz. A története eléggé kiszámítható és sablonos és sajnos a poénok Qis kicsit erőltetettek.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Hogy én mennyire imádtam kisgyerekként mind a kettő részt.. De ma már nem adok minden filmre 10 pontot,amit szeretek. Ebben az esetbe ezt a filmet csak szerettem. Mai felnőttebb fejjel nem látok más csak azt,hogy jók a csajok benne az alakítás közepe... több»

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Az első rész sajnos ezerszer jobb volt. Ez klisétenger és rendkívül kiszámítható az egész történet. A színésznők továbbra is kirobbanóan teljesítenek, de ez egy minőségi kikapcsolódáshoz sajnos kevés.

Curacao86   2015. 06. 23.

Az első filmhez méltó folytatás, a humor a megszokott, a szereplők hozzák az elvárt színvonalat. Újat nem mutat, de 1,5 órára teljesen kikapcsol és szórakoztat. :)

katalin19   2015. 10. 31.

Toppon ez a film is. Minden megy a maga kis rendjén még a bevetés sor nem kerül. ismét nagyot alkotnak a csajok. példa mutató. Csak lehetett volna kicsit modernebb is.

spyro74   2019. 09. 13.

Van pár gond ezzel a filmmel. Még ha el is fogadjuk, hogy a karakterek sarkítva vannak, hiszen ez tulajdonképpen egy mesefilm, de a párbeszédek így is gyengék. A filmen látszik, hogy javarészt zöld vászon előtt forgatták, és minden a látványról szól.... több»

Amikor először látjuk Seamust, az a jelenet A rettegés foka című filmre utal.

Courtney Love-nak is felajánlották Madison Lee szerepét.

Demi Moore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Bill Murray nem vállalta el Bosley szerepét, mert a Charlie angyalai (2000) forgatása során problámái akadtak McG-vel, a rendezővel.

(ps)

A filmben látható ír karaktereket mind skót, brit vagy amerikai származású színészek alakítják, egyikük sem ír.

(ps)