Charlie angyalai: Teljes gázzal (2003)

Charlie's Angels: Full Throttle

indingo   2017. 11. 15.

Az első rész valahogyan jobban tetszett, itt hiányzott a tűz. A története eléggé kiszámítható és sablonos és sajnos a poénok Qis kicsit erőltetettek.

ZeroHero   2015. 05. 05.

Hogy én mennyire imádtam kisgyerekként mind a kettő részt.. De ma már nem adok minden filmre 10 pontot,amit szeretek. Ebben az esetbe ezt a filmet csak szerettem. Mai felnőttebb fejjel nem látok más csak azt,hogy jók a csajok benne az alakítás közepes,bőrnaci,kerek s*gg és ennyi. Egy filmre nem szoktam azt mondani,hogy 'jó persze ez irreális' de,amikor már hülyének nézi az embert.. Ezekkel a túlanimált szarokkal,na az már sok nálam. Egy nagyon gyenge 5 pont. Ezt max 14 éves korig élvezi az ember nagyon,de most már.. Nem egy időtálló alkotás sajnos.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Az első rész sajnos ezerszer jobb volt. Ez klisétenger és rendkívül kiszámítható az egész történet. A színésznők továbbra is kirobbanóan teljesítenek, de ez egy minőségi kikapcsolódáshoz sajnos kevés.

Curacao86   2015. 06. 23.

Az első filmhez méltó folytatás, a humor a megszokott, a szereplők hozzák az elvárt színvonalat. Újat nem mutat, de 1,5 órára teljesen kikapcsol és szórakoztat. :)

katalin19   2015. 10. 31.

Toppon ez a film is. Minden megy a maga kis rendjén még a bevetés sor nem kerül. ismét nagyot alkotnak a csajok. példa mutató. Csak lehetett volna kicsit modernebb is.

Amikor először látjuk Seamust, az a jelenet A rettegés foka című filmre utal.

Courtney Love-nak is felajánlották Madison Lee szerepét.

Demi Moore a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.