Charlie angyalai: Teljes gázzal

Charlie's Angels: Full Throttle

2022.08.31 JRD

Édes bugyutaság folytatódik

Egy újabb kaland az édes triótól. Ennyi. Szórakoztató, kikapcsol de nincs különösebben nagy mondanivalója, se története. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.11.15 indingo

Az első rész valahogyan jobban tetszett, itt hiányzott a tűz. A története eléggé kiszámítható és sablonos és sajnos a poénok Qis kicsit erőltetettek.

2020.06.20 HE7EDIK

A készítők összekeverték a reklámfilm készítést az egészestés mozifilmmel, mert ennyi baromság még a Halálos iram összes részében együttvéve sincs. A második csillag a jó nők látványára ment.

2015.05.05 ZeroHero

Hogy én mennyire imádtam kisgyerekként mind a kettő részt.. De ma már nem adok minden filmre 10 pontot,amit szeretek. Ebben az esetbe ezt a filmet csak szerettem. Mai felnőttebb fejjel nem látok más csak azt,hogy jók a csajok benne az alakítás közepe... Több

2019.05.26 Ms. Akárki

Az első rész sajnos ezerszer jobb volt. Ez klisétenger és rendkívül kiszámítható az egész történet. A színésznők továbbra is kirobbanóan teljesítenek, de ez egy minőségi kikapcsolódáshoz sajnos kevés.

2021.11.01 drg0602

Egyszer nézhető akcióvígjáték. Jó szereposztás, de elég sablonos, kiszámítható! A végén már unalmas volt. De azért vannak benne jó jelenetek. Korához képest jól megrendezett film, látványos. Nézhető!

2015.06.23 Curacao86

Az első filmhez méltó folytatás, a humor a megszokott, a szereplők hozzák az elvárt színvonalat. Újat nem mutat, de 1,5 órára teljesen kikapcsol és szórakoztat. :)

2015.10.31 katalin19

Toppon ez a film is. Minden megy a maga kis rendjén még a bevetés sor nem kerül. ismét nagyot alkotnak a csajok. példa mutató. Csak lehetett volna kicsit modernebb is.

2015.06.30 Pumpu

Annyira nem hasít, mint az első rész, de azért a közepes akció-vígjátékok színvonalt képes megütni a film. A lányok persze csodálatosak, dögösek és belevalóak egytől egyig. A történet viszont nem túl bonyolult, az egész film jól értékelhető része pár... Több

2019.09.13 spyro74

Van pár gond ezzel a filmmel. Még ha el is fogadjuk, hogy a karakterek sarkítva vannak, hiszen ez tulajdonképpen egy mesefilm, de a párbeszédek így is gyengék. A filmen látszik, hogy javarészt zöld vászon előtt forgatták, és minden a látványról szól.... Több