Rossz szomszédság

Neighbors

2020.08.16 Crystaldeer

borzasztó

Zac Efronnal eddig nem volt bajom. Azonban ez a film borzasztó és szánalmas. Egyes poénok pedig szerintem gusztustalanok. Aki eddig kihagyta jól is tette.

2017.05.07 mamiéstöti2

Elég gyenge film, van benne egy-két filmes poén, de ugyanaz a káromkodós ízléstelen poénok, mint amit a legtöbb mai vígjáték felvonultat, Zac Efron otthoniasan mozoghat a filmben.

2017.05.03 indingo

Nem volt annyira ütős, mint számítottam. Sok eredeti ötlet nem volt benne, de azért lehetett rajta nevetni. A szereposztása elég találó.

2016.10.22 ArpiHajdu és Réci

Naa...végre egy jól sikerült vígjáték. Ez mostanában ritkán elmondható. Lehet, hogy hangulat kérdése, de nekünk nagyon bejött. Nemcsak először, hanem másodjára nézve is. A filmet látva visszasírom a jó kis egyetemi házibulikat, a közös bandázást a h... Több

2017.10.22 Deku

Bőven akadt volna még teendő ezzel a filmmel mivel szerintem nem lett a legjobb alkotás. Úgy érzem ez a film tök kidolgozatlan lett. Az alap koncepció ritka jó és izgalmasnak tűnt, azonban ahogy tálalták nem tetszett.

2015.01.23 babsy88

A mai világ jól tükrözött felfogása elevenedik fel a filmben. Az emberek nem törődömsége és az önzőség jól mutatkozik a szereplők körében. Az előzetesbe belevágták az egyetlen jó poént, ami miatt megnéztem, de kár volt. Gagyi film.

2017.11.02 Bazzzsi

Seth Rogen nekem mindig egy elhízott, szőrös óvodás hatását kelti. Ebben a filmben se volt ez máshogy. Erőltetett, de véletlenül se humoros film.

2016.05.20 VvV

Sokszor közönséges és a története is kiszámítható és feledhető. Még Zac Efron volt a leghitelesebb a filmben, ez mindent elmond...

2017.12.30 diumiu

Egy jó vígjátékra számítottam, ehelyett egy átlagos filmet kaptam. Nekem ez olyan egyszer nézhetős kategória, pláne azért mert a nagyon alpári filmeket kifejezetten nem szeretem.... Ízlések és pofonok.

2017.07.26 Lonka

Én sokkal többet vártam tőle, egy-két jó poénon kívül nem volt benne több. A párocska szerencsétlenkedése inkább kínos volt, mint vicces.

2017.10.21 kevelin

HA lehetne egy szóval jellemezni azt mondanám szánalmas. Eleve gyűlölöm Zac Efront de hogy ennyi szerencsétlent hogy sikerült összeválolgatni egy ilyen szar filmhez az már művészet

2016.08.02 VFTS

Nekem csalódás volt a film. Tipikus tini vígjáték, amiben voltak jó poénok, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. Popcorn film, de kíváncsi vagyok, hogy a második részből ezek után mit tudnak kihozni.

2015.09.24 Zsceeeka

Egészen jól sikerült könnyed vígjáték szerintem, manapság alig lehet jó vígjátékot találni, úgyhogy éppen nem bántam meg, hogy ezt választottam. Nézhető, jópofa.

2016.04.03 Annuska

Eléggé unalmasnak találtam a filmet, a poénosnak gondolt részeket, pedig már előre lelőtték az előzetesben, de igazából azok sem voltak azok az átütően humoros, könnyesre röhögöm magam poénok.