Rossz szomszédság

Neighbors

2016.10.02 Miss_Murder

Na ezt nevezem én igazi vígjátéknak. Annyira megszerettem a 2 főszereplőt. Imádnivaló egy páros. Azok a beszólások haláliak. Soha nem szerettem Zac Efron-t, de ebben a filmben nagyon jól játszott. Nagyon jól eltalálták a film hangulatát, annyira lekö... Több

2016.04.29 Hektor6

Zac Efront annyira nem csípem, de Serh Rogen annál inkább. Bár ebben a filmben vált kicsit szimpatikusabbá Efron is, mert elég jókat nevettem rajta. Szeretem az ilyenfajta humoros filmeket. Remélem a második rész is lesz legalább ilyen vicces, tuti moziban fogom megnézni.

2015.11.05 Katalin21

Nagyon keményen humoros a film. Minden ami benne van csúcs. A sztori is jó. Picit mondjuk néha tulzottnak tűntek benne egyes dolgok. A kis család is jót alakít benne.

2015.11.26 Niki88

Zackre sokáig csak a High School Musical filmje miatt emlékeztem,de jó látni végre valami vicces filmben ahol nem csak folyamatosan énekelnek,meg táncolnak.Itt kőkemények a bulik,de persze ezzel zavarják a szomszéd párt főleg a babát.A pár meg úgy go... Több

2015.02.10 totli

Hozta a kötelelező Seth Rogan féle vígjátékot. Nekem ez a fajta humor teljesen bejön, jókat tudtam nevetni rajta. Aki önfeledt kikapcsolódásra vágyik, bátran tegyen vele egy próbát.

2016.01.26 golyo95

Egy igazi amerikai vígjáték. Szórakozásképpen megteszi. Csodát nem is kell várni tőle. Zach és a többiek is jól hozzák a karakterüket. Mondjuk az nem gondoltam volna, hogy 2.rész várható belőle, de tessék...megkaptuk :D Megnézem azért :D

2015.11.28 Elemer.K

Nagyon jó volt.Nem gondoltam,hogy Zack szórakoztató is tud lenni.A baba aranyos,a házaspár meg dili.A főiskolás csapat is szórakoztató,hangulatosak a bulik és vicces ahogy kiszúrnak egymással.

2015.12.10 Bius

Kicsit túl sok volt az izmos has mutogatás a filmben,de amúgy vicces és bem sablonos a történet se.Végre vicces szerepben láttam Zacket,eddig csak táncikálni láttam.

2019.01.30 Let it happen

Tetszik Zac Efron fejlődése a filmiparban, de ez a film kegyetlen rossz lett szerintem! Vannak benne kicsit viccesebb részek, de igazából nagyon vontatott a cselekmény és tényleg unalmas!

2016.01.27 Eszti

Jó volt tetszett nagyon ez a téma.Rengeteket nevettünk Seth és Rose jelenetein de Zach is sokkal jobb volt itt mint anno a High School filmekben.Várom a 2.részt :)

2016.05.20 domi1229

Számomra beteg film :D Nézhető, vannak benne olyan jelenetek amin nagyon nevettem, nekem igazán az utolsó 25 percben vált igazán viccesé. Sajnos vannak benne undorító és alpári jelenetek is amiket kilehetett volna hagyni belőle :)

2015.03.31 th13f89

Sajnos előzetesben láttam pár poént, de még így is végig nevettünk rajta, több nagyon jó poén is van benne, valamikor biztos újranézzük.

2020.02.25 freeman

Király film

2015.08.09 Petya1995

én egy kicsit csalódtam . többet vártam ettől a filmtől .egyszer meglehet nézni de ennyi . Egy tinivígjáték. sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle . volt egy-két vicces jelenet de ennyi .