Rossz szomszédság

Neighbors

2016.07.26 Leilani

Szórakoztató film, de egynél többszöri nézésre nem ajánlom. Vannak benne jó poénok, de az alapötletből sokkal többet is ki lehetett volna hozni. A színészek jól játszanak benne és a történet is izgalmas.

2015.06.23 Curacao86

A szokásos tini marhaság Zach Efron idiótaságával és hasizmaival, valamint Seth Rogen marháskodó hülyeségével. Rose Byrne szimpatikus számomra és itt is azt kaptam tőle, amit eddig láttam pár vígjátékban, de talán a többiek miatt éreztem, hogy kicsit kevés hozzá képest ez a színvonal.

2017.09.27 SzFa

Egészen élvezhető vígjáték, habár nekem a poénok egy része erőltetett volt vagy egyáltalán nem is volt vicces, de ettől függetlenül még a jobb kategóriába sorolható. Egyáltalán nem volt unalmas. A történet eredeti és a probléma át is érezhető, hiszen egy gyerek megváltoztatja az életet és néha vágyunk vissza rá.

2020.04.24 acura steve Nézhetetlen

Amcsi vígjátékok szereplői unszimpatikus karakterek!

2015.09.29 Loborg

A manapság menő amerikai vígjátékok közül nekem ez tetszett mostanság a legjobban , fiataloknak ajánlott és fiatal házasoknak , gyereknevelőknek is :D

2016.05.18 wooderman

Szerintem fantasztikusan zseniálisak a szereplők,az alap történet is nagyon jól ki lett találva.Ahogy rádöbbenek hogy 'öregek ' ahogy harcolnak a házért, a nyugalomért. Szuper film,élvezhető, izgalmas!

2017.02.04 Sem Rorrey

Egyik legjobb vígjáték az utóbbi évekből. Seth Rogenről eddig is tudtuk, hogy vígjátéka nem lehet rossz, de Zac Efron is pozitív csalódás volt számomra, minden a helyén van ebben a filmben.

2015.01.28 szd91

Hát amilyen jónak tűnt a trailer alapján... pont annyira volt jó. Igazából szinte minden nagyobb poén benne volt a trailerben a filmből. kicsit gáz. Amúgy nem rossz, de erőltetett. Otthon lazításként agyat zsibbasztani megfelel, de moziba nem mennék el érte.

2016.08.10 tvmérnök

Tipikus amerikai vígjáték amiről már az elején sejteni lehet , hogy miről fog szólni. De azéert néhol elég meglepő és kreatív volt. Persze sok benne az amerikai poén de attól még egészen nézhető . Egyszer meg lehet nézni.

2016.11.01 fazekasanett92

A trailer megfogott, felkeltette az érdeklődésem, és nem okozott csalódást a film. Pont olyan amilyennek egy jó vígjátéknak lennie kell, vicces, szókimondó, szórakoztató és ötletes.

2015.07.30 Fildi

Az átlagosnál jobbnak mondanám ezt a vígjátékot. Eredeti poénokkal teli, valóban szórakoztató film, ami végig lekötötte a figyelmemet. Akár egész család jót szórakozhat rajta.

2016.07.07 veress75

Az előzetesben az összes poént elsütik, így eléggé unalmas volt. Maga a történet nem lenne rossz, de a színészek azt is elrontják, semmi érdekeset nem tudok kiemelni a filmből. Időpocsékolás.

2015.06.15 Mr. Z

Túl sokat vártam tőle talán ez lehetett a baj. Nem ad egy hihetetlen nagy szórakozást és a poénok is elég laposak erőltetettek. Talán egyszer megnézhető és kész.

2015.08.22 fagitta

97 perc igazi kikapcsolódás, sok nevetés, nagyszerű humor és szerethető karakterek. Sablonokban nincs hiány de nem éreztem soknak vagy hogy lerontaná a színvonalat.