Már megint egy dilis amcsi film

Not Another Teen Movie

2023.04.14 Gamehun638

Talán az utolsó jó paródiafilmek egyike. Kivéve a Horrora akadva-filmeket. Hozza a romantikus filmek parodíáját. Kellemesen fárasztó.

2022.05.11 HE7EDIK

Egész jó paródiája a 90-es évek tini vígjátékainak, a fősodorban természetesen a borzalmas magyar fordítású, A csaj nem jár egyedül című filmmel. A vibrátoros és lépcsős jelenetek pedig zseniálisak.

2020.10.04 indingo

Az amerikaiak dögivel gyártják a kiszámítható, csöpögős filmeket, de legalább van önbecsülésük. A már megint egy dilis amcsi film ezeket a történeteket figurázza ki és elég jól.

2018.01.06 HercegPeter

Ez a film pont az, ami lenni akart, egy nagy ökörködés, laza, fiatalos baromság. A poénok jól vannak elhelyezve. Az ilyen filmek minden szegmense és szereplője jól van kiparodizálva. A feka (vagy néha ázsiai) srác, a nagymenő, a bálra kicsinosított l... Több

2018.08.17 erahurka

Meglepően jó kis tinivígjáték, nem gondoltam volna hogy ennyire tetszeni fog. A szereplők jól adják elő a jeleneteket, és bár van pár poén ami nem működik igazán, azért a legtöbbön simán lehet nevetni.

2019.04.17 Norbert93

Nem akar sem több, sem kevesebb lenni annál, mint aminek készült, mondhatni az idétlenség és a paródia egyensúlyban vannak a film cselekményével. Nem egy kultikus darab, de mindenképp maradandó.

2022.12.28 Lóri Ádámcsik

Tini klasszik

A 90-es évek legismertebb gimis/tini vígjáték/romantikus filmjeinek paródiája kellemes másfél órás körítésben, jó humorral fűszerezve.

2019.09.17 Di Canio

Hatalmas nagy film, a sulis vígjátékok paródiája.

2016.04.26 HanGa

Jobb, mint az Amerikai Pite! Több film összegyúrása és kifigurázása volt a acél, szerintem össze is jött nekik. Amerika Kapitány itt még szépfiú volt. A kedvenc jelenet, az amikor az amúgy is vizes csajt leöntik egy pohár vízzel.

2015.07.29 Pillcsi

A magyar címe alapján úgy voltam vele, hogy biztos, hogy nem nézem meg,de aztán kellemeset csalódtam,meg igen vicces kis filmecske ez és azóta már többször is jókat nevettem a színészeken.

2016.08.06 nemeth2

Ahhoz képest, hogy egy marhaság, szórakoztató és élvezetes, de láttam már jobbat is.

2015.11.20 tomvétsz

Ez kábé az utolsó rendes paródiafilm, ami még tényleg vicces volt, és nem csak a kakis-pisis poénokra épít, mint a legtöbb (igen, Horrorva akadva 1000, rád gondolok). Azzal együtt viszont nagyon 2000-es évek eleje az egész, szóval már csak ezért is érdemes megnézni, mert ebből a szempontból is nagyon vicces.

2015.05.31 War Of Change

Az alaptörténet szinte minden hasonló filmben ott van, de mégis nagyon jó volt. Chris ismét nagyot alakított és a poénok is tök jók benne. Pl.: Janey: -Hogy jöttél be? Apám bezárta az ajtót. Jake: -Ööö, van egy nagy lyuk a falon. :)

2019.10.27 Charvi30

"Nem is tudtam, hogy ebben az iskolában mindenki versenytáncos" :D az egyik legnagyobb poén. Plusz nemrég megnéztem az eredeti Csaj nem jár egyedült, és a fekete srác tényleg kábé csak annyit mond, hogy "öcsém", "anyád", "nem semmi". Öt pontos film, marha jó.