Egértanya

Egértanya

Mousehunt
Lonka

Egerünk megszokott életébe új lakók érkeznek. Az új tulajdonos nem akar vele egy fedél alatt élni. Mindent elkövetnek, hogy megszabaduljanak tőle. Egerünknek azonban feltett szándéka, hogy régi otthonában marad.

(alexxx)

Rendező: Gore Verbinski
Író: Adam Rifkin
Premier (HU): 1998.04.02. | HBO Max (2022.06.03.)

2023.04.20 ekkam

Annyira cuki film, tényleg vicces, ahogyan az egeret kergeti ez a két figura. Párszor láttam már, és még mindig ugyanolyan élményt nyújt, mintha először nézném.

2017.07.02 indingo

Megvan VHS-es, úgyhogy láttam egy párszor. Helyes a története, de nem az a béna közhelyes fajta szerencsére. Vicces, de van egy végcél a film során.

2019.02.10 Thibo84

Nagyszerű kikapcsolódás az egész családnak. Könnyed, nem erőltetett poénokkal. Olyan érzést keltett bennem, mintha a Tom & Jerry-t néztem volna, élőszereplős változatban, csak sajna a macska nélkül. Helyette, kapunk két, kétbalkezes házigazdát, akiknek az eszén túljár folyton a kis rágcsáló.

2017.10.22 Deku

Hatalmas csalódást okozott a film mivel lényegében véve a filmben nem volt semmi egyediség. Fogalmam sincs mi lett ez a film, annyira rossz, hogy az kegyetlen. Legalábbis az én ízlésemnek egy kicsit sem volt megfelelő.

2019.07.23 Ms. Akárki

Igazi klasszikus nálunk karácsonykor újranézős film. Aranyos és tanulságos történet. Jóka nevetek az egér elintézésekor való bonyodalmakon a mai napig. Nem igazán lett jövedelmező nekik az a nagy ház elárverezési kísérlete az biztos. De utána a fonal... Több

A filmben vannak CGI-s, de voltak jelenetek, amikben betanitott egerek hajtótták végre a mutatványokat.Szerző: Thibo84

A film egyik jelenetében, Ernie egy afrikai herceget, úgy köszönt, hogy Hakuna Matata. Ez azért érdekes, mert az Oroszlánkirályban, ahol (az Egértanyában Ernie-t alakította a színész) szolgáltatta Timon hangját.Szerző: Thibo84

A Dreamworks stúdió 2. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Az egér csak 20 perc után tűnik fel a filmben.Szerző: rbernadett