Ők is a fejükre estek

Ők is a fejükre estek

Oh Schucks...! Here Comes UNTAG
Képek
Videók

Néhány korrupt és pénzéhes katonatiszt aljas módon ellopja a bennszülöttek nyájait, ami a megélhetésüket jelenti. A helyszínen állomásozó csinos szõke békefenntartó megpróbálja visszaterelni a nyájat a határon túlra, ám túszul ejtik. A bennszülöttek minden lében kanál kis lótifutija, Vimba azonnal Kwaggához szalad segítségért, és bár Kwaggának komoly veszélyben van a farmja és az üzlete, ami a bátyja tulajdonába kerül, ha nem tesz valamit azonnal, a nõ segítségére siet. Hamarosan a nyugodt vidék háborús övezetté válik.

Rendező: David Lister
Forgatókönyvíró: Leon Schuster, Paul Slabolepszy
Ország: Dél-afrikai Köztársaság
Premier (HU): 1991.11.01.

2019.05.08 Thibo84

Ezen film is azok táborát ékesíti, amelyeket többszöri nézés után, ha meglátom a Tv-ben, újra megtudom nézni. Leon Schuster alakítása nagyszerű, tetszik ahogy a katonákból bolondot csinál. A mai napig is jót lehet kacagni a film humorán. Nagyszerű kikapcsolódás az egész családnak.

2015.05.13 ZeroHero

ár láttam jónéhányszor, kívülről tudom hogy mikor melyik jelenet és poén jön, de ha ráakadok, mindig ottragadok és ugyanúgy nevetek rajta, mintha először látnám. Kedvenceim a lökött békefenntartók. :) Egy sokáig külföldön élt ismerősöm szerint tökéle... Több

A főszereplő Leon Schuster napjainkban is az egyik legnépszerűbb dél-afrikai humorista. Stand-up-ol, énekel, műsort vezet, jeleneteket ír és rendez.Szerző: ZeroHero