Eszelős szívatás

Eszelős szívatás

Nothing but Trouble

A nagyon laza lapkiadó Thorne, a nagyon szép Diana kísérőjeként, és a nagyon buta milliomos barátaival útra kel, hogy eljusson egy nagyon fontos tárgyalásra. Egy stoptábla azonban a végzetüket okozza, és a helyi őrültek tébolyodott, múltban rekedt világába kerülnek, ahol életük legképtelenebb kalandja és legnagyobb szívatása várja őket.

Rendező: Dan Aykroyd
Forgatókönyvíró: Peter Aykroyd, Dan Aykroyd
Premier (HU): 1991.07.19.
John Candy
Dan Aykroyd
Dan Aykroyd

2023.08.18 Sz396367

A színészek jók, a többi minden benne undort keltő. Ezt külön ki kellett heverni. Pedig igazán jobbra emlékeztem, és a történet is igazán egyedi, csak egyszerűen vááá, szerintem a pokol is ilyen lehet.

2015.05.14 rbernadett

Gyermekkoromban milliószor láttam ezt a filmet és nagyon szerettem. Néha kicsit gusztustalan, de mindenképp szórakoztató.

2020.01.13 Owotonor

Röviden: Vegyes benyomás - sztorira kissé hasonlított a Hajts be, halj meg! c. filmre - lököttesen irritáló a bíró / rendező úr szerepe de egész jól lehetett derülni is a szinkron hangokon - 40 millás költségvetést azért messze nem érdemel ilyen film.

2017.01.17 a-arnold

Imádom ezt a filmet, nagyszerű szereplőkkel, jó kis történettel :) Gyakran megnézem, többször nézős film... Dan Aykroyd maszkja pedig nagyon kemény a filmben :D

A film alapjául, Dan Aykroyd személyes tapasztalata szolgált. Ugyanis 1987-ben, amikor az Egyesült Államok északkeleti részén egy kisvárosban elkapták gyorshajtásért, az éjszaka közepén az őt elkapó rendőr elvitte őt a helyi békebíróhoz, hogy még akkor tárgyalják meg az esetét. Szerző: rbernadett

Tupac Shakur ebben a filmben debütált, amikor feltűnt a hip-hop banda tagjaként. A stáblistán már 2 Pac Shakur-ként szerepelt. Szerző: rbernadett

Bertila Damas, aki Renalda Squiriniszu szerepét kapta, egy híres spanyol nyelvű énekesnő, egyik legismertebb dala a "La Chanka". Szerző: rbernadett

A film költségvetése kb. 40 millió dollár volt, azonban csak 8,5 millió dollárt bevételt hozott. Szerző: rbernadett