Idegroncs-derbi

Idegroncs-derbi

Carpool

Két férfi élete és szakmai karrierje legfontosabb napján: az egyik üzletember, a másik útonálló. Az, hogy találkoznak, sőt muszáj egy teljes napot egy autóban tölteniük, mindkettejük számára katasztrófa. Az üzletember fontos tárgyalása előtt kénytelen saját és a szomszédja összes nyamvadt csemetéjét elfuvarozni az iskolába. A rabló pedig egy sikertelen bankrablás helyszínéről menekülve éppen az ő kocsijukba ugrik be túszokat szedni. Az még hagyján, hogy nyomában a rendőrség, de most a háta mögött, a hátsó ülésen még öt elviselhetetlen takonypóc is terpeszkedik.

Rendező: Arthur Hiller
Író: Don Rhymer
Premier (HU): 1997.07.17.

2018.10.15 emiel

Gyerekkoromban imádtam! Állandóan ezt néztem, a kedvenc jelenetem az a rendőrnős, áruházas volt.:) most nem tudom milyen lenne, ha megnézném.

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Nem tudok mást mondani róla, zseniális és csak ajánlani tudom. Természetesen az egész család szórakozni fog rajta, nagyon jó!

2015.01.02 Firencz

Egy, azon családi komédiák hosszú sorában, amit ha megnézel, pár napon belül garantáltan nem fogsz emlékezni rá. Gyerekeknek ajánlanám. Esetleg.

A filmbeli Franklint alakító Tom Arnoldnak szerepelt a filmben a felesége, ő volt a szépségszalonban a szőke hajú nő, aki a "bájos bíbor" hajsprayt adta neki a kocsihoz. Egyébként Tom Arnold 4 -szer volt házas, ő a 2. felesége lehetett.Szerző: Sz396367