Egértanya

Mousehunt

2023.04.20 ekkam

Annyira cuki film, tényleg vicces, ahogyan az egeret kergeti ez a két figura. Párszor láttam már, és még mindig ugyanolyan élményt nyújt, mintha először nézném.

2017.07.02 indingo

Megvan VHS-es, úgyhogy láttam egy párszor. Helyes a története, de nem az a béna közhelyes fajta szerencsére. Vicces, de van egy végcél a film során.

2019.02.10 Thibo84

Nagyszerű kikapcsolódás az egész családnak. Könnyed, nem erőltetett poénokkal. Olyan érzést keltett bennem, mintha a Tom & Jerry-t néztem volna, élőszereplős változatban, csak sajna a macska nélkül. Helyette, kapunk két, kétbalkezes házigazdát, akiknek az eszén túljár folyton a kis rágcsáló.

2017.10.22 Deku

Hatalmas csalódást okozott a film mivel lényegében véve a filmben nem volt semmi egyediség. Fogalmam sincs mi lett ez a film, annyira rossz, hogy az kegyetlen. Legalábbis az én ízlésemnek egy kicsit sem volt megfelelő.

2019.07.23 Ms. Akárki

Igazi klasszikus nálunk karácsonykor újranézős film. Aranyos és tanulságos történet. Jóka nevetek az egér elintézésekor való bonyodalmakon a mai napig. Nem igazán lett jövedelmező nekik az a nagy ház elárverezési kísérlete az biztos. De utána a fonal... Több

2016.02.15 doroffee

Én ezt a filmet nagyon imádtam, amikor kisgyerekként a moziban láttam. Nagyon jókat lehet szórakozni a túlélni akaró egéren és az általa csapdába ejtett testvérpáron. Tipikus csetlő-botló humor, de jópofán megoldva.

2017.07.31 Lonka

Ez a film is már 20 éves, hihetetlen. A története egy igazi macska-egér, akarom mondani ember-egér harc. Nagyon látványos és pörgős film, amit a gyereke is imádni fognak.

2019.03.17 Timcsi

Igazi családi történet. egy házban játszódik az egész, mégis nagyon eleven és magával ragadó a történet.

2017.06.20 a-arnold

Szerintem is nagyon jó film :) A kisegér majdnem úgy viselkedik, mint a Reszkessetek Betörőkben Kevin, és védi a házát.... Nagyon durván elpusztíthatatlan, de a vége happy end lesz :)