Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Megdönteni Hajnal Tímeát (2014)

Megdönteni Hajnal Tímeát

indingo   2019. 08. 17.

Sok említésre méltó nincs a film kapcsán. A története egy nulla, a trágárság még mindig nem poén.

Deku   2017. 09. 24.

Kegyetlenül durván eltalált film lett. Nincsenek rá szavak hisz ez a film történetesen nagyon jól össze volt rakva. Kifejezetten bejött az benne, hogy lélegzetelállítóak voltak a helyszínek.

HercegPeter   2016. 12. 03.

Meglepően jó. Sokkal gyengébbet vártam. Szabó Simon nagyon jó, mint Bögöcs. Neki nagyon jól állnak az ilyen szerepek. A többiek se rosszak és a történet is vicces. Az ilyen típusú vígjátékok ritkán tetszenek, de ez jól sikerült.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 25.

Magyar filmben még nem láttam/hallottam ilyen trágár jelenetekkel/beszólásokkal teli filmet. Manapság nem létezik már cenzúra, hogy betiltsák ezt a szemetet! Szégyen, gyalázat, ocsmányság. Ilyenre pazarolni a pénzt (olvasom, hogy 223 millió!). Akkor ... több»

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Az előzetesek és a kritikák alapján sokkal rosszabbra számítottam, de egész kellemes kikapcsolódás volt. Tipikus magyar humor és egy eléggé nyomorult szerelmi szál felgöngyölítéseXD Egyszer érdemes megnézni.

Norbi   2018. 07. 29.

Nagyon élvezetes film volt. Humoros jelenetekben bővelkedett, és azért a Hajnal Tímea sem egy ész nélküli kislány volt. Mindenkinek ajánlom, ilyen egy jól eltalált magyar vígjáték.

diumiu   2018. 01. 05.

Bármikor szívesen újranézem ezt a filmet, szerintem jól eltalált, humoros, jópofa film lett. A színészek, a történet és a kivitelezés is nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek!

A film összbevétele 570 354 dollár volt (imdb.com).

A Megdönteni Hajnal Tímeát 334 millió forintból készül, amelyből 233,5 milliót a Magyar Nemzeti Filmalap biztosított.

(ps)

nem szerette az általa alakított karaktert, és már alig várta a forgatás végét.

(ps)

"Ez a történet bárhol játszódhatna a világon, mindenhol értenék" – mondta az Indexnek a rendező, , és hozzátette, hogy a reklámszakmában is pontosan ezt várták tőle a világmárkák képviselői.

(ps)

, a forgatókönyv írója korábban reklámok forgatókönyvét írta.

(ps)

Ez volt első filmje, ezt megelőzően azonban több mint 200 reklámot rendezett.