Megdönteni Hajnal Tímeát (2014)

Megdönteni Hajnal Tímeát

NGN   2020. 07. 13.

Dönteni vagy nem dönteni?

A címéből lehet sejteni, hogy mi lesz a film sztorija, mennyire kell majd komolyan vennünk a látottakat. Egy romantikus vígjátékkal állunk szemben, és bizony nagyon megosztó, amit a rendező, Herczeg Attila elénk tár a bő másfél óra alatt. Lehet nagyo... teljes kritika»

indingo   2019. 08. 17.

Sok említésre méltó nincs a film kapcsán. A története egy nulla, a trágárság még mindig nem poén.

Deku   2017. 09. 24.

Kegyetlenül durván eltalált film lett. Nincsenek rá szavak hisz ez a film történetesen nagyon jól össze volt rakva. Kifejezetten bejött az benne, hogy lélegzetelállítóak voltak a helyszínek.

HercegPeter   2016. 12. 03.

Meglepően jó. Sokkal gyengébbet vártam. Szabó Simon nagyon jó, mint Bögöcs. Neki nagyon jól állnak az ilyen szerepek. A többiek se rosszak és a történet is vicces. Az ilyen típusú vígjátékok ritkán tetszenek, de ez jól sikerült.

Berto49 Nézhetetlen  2017. 05. 25.

Magyar filmben még nem láttam/hallottam ilyen trágár jelenetekkel/beszólásokkal teli filmet. Manapság nem létezik már cenzúra, hogy betiltsák ezt a szemetet! Szégyen, gyalázat, ocsmányság. Ilyenre pazarolni a pénzt (olvasom, hogy 223 millió!). Akkor ... több»

Norbi   2018. 07. 29.

Nagyon élvezetes film volt. Humoros jelenetekben bővelkedett, és azért a Hajnal Tímea sem egy ész nélküli kislány volt. Mindenkinek ajánlom, ilyen egy jól eltalált magyar vígjáték.

diumiu   2018. 01. 05.

Bármikor szívesen újranézem ezt a filmet, szerintem jól eltalált, humoros, jópofa film lett. A színészek, a történet és a kivitelezés is nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek!

A film összbevétele 570 354 dollár volt (imdb.com).

A Megdönteni Hajnal Tímeát 334 millió forintból készül, amelyből 233,5 milliót a Magyar Nemzeti Filmalap biztosított.

(ps)

nem szerette az általa alakított karaktert, és már alig várta a forgatás végét.

(ps)

"Ez a történet bárhol játszódhatna a világon, mindenhol értenék" – mondta az Indexnek a rendező, , és hozzátette, hogy a reklámszakmában is pontosan ezt várták tőle a világmárkák képviselői.

(ps)

, a forgatókönyv írója korábban reklámok forgatókönyvét írta.

(ps)

Ez volt első filmje, ezt megelőzően azonban több mint 200 reklámot rendezett.