Megdönteni Hajnal Tímeát

Megdönteni Hajnal Tímeát

2024.02.21 Schumy1

Botrány. Egyetlen pozitívum, Osvárt Andrea szép nő.

2019.08.17 indingo

Sok említésre méltó nincs a film kapcsán. A története egy nulla, a trágárság még mindig nem poén.

2022.03.13 JRD

Nem bírtam végignézni...

...így véleményt írni sem igazán tudok. Negyven perc elment az életemből. Kissé úgy éreztem, hogy muszájból csinálták ezt a filmet , mert az amerikai sorozatban szereplő Osvárt Andreának kellett itthon is valamilyen szerep. Mert filmberkekben úgy hírlik, hogy csúcsra járatta az USA-ban és Olaszországban a sikert. (Hm...) De talán másnak tetszeni fog. Szóval, ne rám hallgass, döntsd el magad! Filmre fel és jó szórakozást!

2017.09.24 Deku

Kegyetlenül durván eltalált film lett. Nincsenek rá szavak hisz ez a film történetesen nagyon jól össze volt rakva. Kifejezetten bejött az benne, hogy lélegzetelállítóak voltak a helyszínek.

2016.12.03 HercegPeter

Meglepően jó. Sokkal gyengébbet vártam. Szabó Simon nagyon jó, mint Bögöcs. Neki nagyon jól állnak az ilyen szerepek. A többiek se rosszak és a történet is vicces. Az ilyen típusú vígjátékok ritkán tetszenek, de ez jól sikerült.

2017.05.25 Berto49 Nézhetetlen

Magyar filmben még nem láttam/hallottam ilyen trágár jelenetekkel/beszólásokkal teli filmet. Manapság nem létezik már cenzúra, hogy betiltsák ezt a szemetet! Szégyen, gyalázat, ocsmányság. Ilyenre pazarolni a pénzt (olvasom, hogy 223 millió!). Akkor ... Több

2019.07.30 Ms. Akárki

Az előzetesek és a kritikák alapján sokkal rosszabbra számítottam, de egész kellemes kikapcsolódás volt. Tipikus magyar humor és egy eléggé nyomorult szerelmi szál felgöngyölítéseXD Egyszer érdemes megnézni.

2018.07.29 Norbi

Nagyon élvezetes film volt. Humoros jelenetekben bővelkedett, és azért a Hajnal Tímea sem egy ész nélküli kislány volt. Mindenkinek ajánlom, ilyen egy jól eltalált magyar vígjáték.

2018.04.20 Filmelemző

Nem rossz, de nem az évszázad magyar filmje. Az alaptörténet is erősen "pöntyög": egy esküvő előtt álló 30-as pasas osztálytalálkozóján megdönti a ruhatárban az iskola legjobb nőjét. Ezt felveszi telójával titokban a suli hajdanán legnagyobb paraszt... Több

2018.01.05 diumiu

Bármikor szívesen újranézem ezt a filmet, szerintem jól eltalált, humoros, jópofa film lett. A színészek, a történet és a kivitelezés is nagyon tetszett. Ajánlom mindenkinek!

2015.08.29 pisti18

Nagyon nagyot csalódtam ebben a filmben,azonban pozitiv értelemben!Rettegtem mert azt hittem megint egy béna magyar vigjáték.Hát NEM!elég sokat nevettem jók a dumák,sokat dob a csúnya beszéd.Végre egy igazi jó kis magyar vigjáték,sokkal többet ér mint egy két jelenleg moziban lévő Amerikai comedy! Bátran ajánlom!

2015.07.23 szd91

Amilyen idióta egy címe van azt gondoltam jesszus én ezt meg nem nézem. Aztán mégis úgy alakult és marha jó. Szétröhögtem magam rajta. A jobb magyar filmek közé tartozik. Néhol nagyon beteg. Főleg a "VágóIstván"-ozó prosti. Imádtam

2015.05.28 titra

Én meg azt hittem ez egy romantikus vígjáték lesz, de nem emlékszem egyetlen vicces jelenetre sem. Szerintem a magyar filmek igenis jók, sőt nagyon jók tudnak lenni, ez a film nem a magyar filmekhez képest jó, hanem általában bármilyen filmhez képest... Több

2015.07.21 london2012

Én nem szeretem a magyar filmeket tisztelet a kivétel mert van de ez egy szórakoztató humoros film lett abszolút nézhető és lenyelhető. Érdemes megnézni.