Megdönteni Hajnal Tímeát

Megdönteni Hajnal Tímeát

2015.07.28 Fildi

Középszerű, kissé sablonosnak mondható magyar vígjáték. Véleményem szerint egyszer nézhető, középkategóriás film. Van egy-két jó poén, de sokat ne várjunk tőle.

2015.03.15 inemeth

Tipikus magyar vígjáték, jók a karakterek. kiszámítható a sztori, de ettől nem unalmas. Nincs sok mondanivalója, de élvezhető, pörgős, vicces.

2017.05.15 VK

Pörgős, eseményekben dús, belevaló film. A szereplők alakítása tetszett, mert hiteles és aktív. Az igaz viszont hogy kiszámítható, de mégis szórakoztató és vicces.

2017.03.01 Zenta

Számomra ez a magyar film egy igazán kellemes csalódásként szolgált, nem hittem volna, hogy ennyire tetszeni fog. A történet teljesen rendben van, a szereplők is jók.

2016.12.14 Pappcsino

Meglepően jó kis vígjáték, nem gondoltam, hogy ennyire tetszeni fog. Sokat nevettem rajta, s bár a történet kiszámítható, nagyon jó kis szórakozást nyújtott számomra. Akár többször is simán megnézhető.

2018.07.30 varkonyiildi

Vajda Milán és Lengyel Tamás karaktere nagyon tetszett a filmben. Ez a vígjáték ami tipikus magyar és sosem tudom megunni. Pörgős és frappáns és mindig jókedvre derít.

2015.06.29 macikutya

Mindenképpen élvezhető vígjátéknak nevezném Herczeg Attila rendezését, ami visszalehelte belém a magyar film fellendülésének reményét. A sztori kiszámítható, de ettől egyáltalán nem unalmas, igen jókat röhögtem rajta.

2015.06.01 *tünde

Nagyon jó film. Rengeteg poén, a színészek nagyon jól hozzák a karaktereket. Rengeteget tudok rajta röhögni.

2015.01.27 Pillcsi

Ajj nem tudom miért,de én nem szeretem a magyar filmeket,vicces meg minden,de egyszer bőven elég volt.

2015.02.01 J.Fatime

Nem szerettem,már ott leírtam sajnos,hogy magyar film!Ki így ki úgy de nekem feláll a szőr a hátamon Andreától!

2015.05.29 *bella

Vicces poénok. Nagy kedvenc lett. Érdemes megnézni!

2016.04.29 Cordelia Bennett

Jópofa vígjáték, könnyed szórakozásra. Lengyel Tamás figurája a legrokonszenvesebb számomra, de a többiek is hihető, valós alakok. Nem szabad "bedőlni" a címnek, nem annyira alpári a film. :)

2015.03.24 piaf023

A sztori nem sok meglepetést ígér. De Szabó Simonért érdemes akár többször is megnézni a filmet. Isteni benne. Annyit nevettem, hogy megfájdult a hasam. :)

2015.03.29 Elemer.K

A kiszámítható humort káromkodással egészítették ki. Egy jó helyen elhangzó ilyen kifejezés néha "bejön", de más szempontból pedig nem volt korhatáros a film. Állig felhúzott takarók. Az alapötlet jó volt, bár ezt is agyonütötték az ugyancsak kiszámí... Több