indingo   2020. 08. 27.

Kicsit zavaros volt a története, de ettől függetlenül kedvelhető és valahol a 21. századi magyar valóságot mutatja párkeresés terén.

Greeta   2020. 08. 25.

Az első rész picit gazdagabb volt, de az apa-lánya páros itt is mindent vitt. Ajánlom azoknak, akik szeretik a különleges magyar filmeket.

Szilonka   2020. 08. 21.

Történetben hozta az előző színvonalát. Jól indult, volt benne egy-két ígéretes poén, de nekem így is csak közepes. Viki inkább ne énekeljen.

stomachh   2020. 08. 21.

Semmivel sem jobb, mint az elozo. Szodaval elmegy.

Spidey   2020. 02. 18.

Egyik legkellemesebb csalódást volt ez a vígjáték. Magyar filmeket általában nem szeretem de ezt végig nevettem. Szegény Viku szetelmi élete nem fenékig tejfel. A színészek pedig parádésak voltak, látszott rajtuk hogy élvezik a szerepüket.

Gyula   2020. 02. 17.

A nagyon bejövős első rész után tűkön ülve vártam a folytatást, ami szerencsére hozta az előző rész szintjét. Ugyanaz a könnyed humor és lazaság jellemzi. Itt is látszik az alacsony költségvetés, mégis egy szerethető, meglepően szórakoztató vígjáték.

vertigo   2020. 02. 15.

Nem voltak különösebben nagy elvárásaim a filmmel szemben, és bár nem mondom, hogy maradandó élmény volt, szerintem egyszeri nézésre pont ideális. Valahogy egy kissé felejtős a cselekmény, de ettől függetlenül remekül szórakoztam.