Tékasztorik 2

Tékasztorik 2

2024.02.21 Schumy1

Hozta az első rész színvonalát, élvezetes kis mozi.

2020.08.27 indingo

Kicsit zavaros volt a története, de ettől függetlenül kedvelhető, és valahol a 21. századi magyar valóságot mutatja párkeresés terén.

2020.08.25 Greeta

Az első rész picit gazdagabb volt, de az apa-lánya páros itt is mindent vitt. Ajánlom azoknak, akik szeretik a különleges magyar filmeket.

2021.03.14 Eastern79

Végignevettem ezt is és az első részt is. Imádom Viku humorát és a magyar filmeket, így nekem már akkor tuti befutó volt, mikor még meg sem néztem. Néhol annyira röhögtem, hogy meg kellett állítanom... Egyszerűen imádom.

2020.08.21 Szilonka

Történetben hozta az előző színvonalát. Jól indult, volt benne egy-két ígéretes poén, de nekem így is csak közepes. Viki inkább ne énekeljen.

2020.08.21 stomachh

Semmivel sem jobb, mint az elozo. Szodaval elmegy.

2020.02.18 Spidey

Egyik legkellemesebb csalódást volt ez a vígjáték. A magyar filmeket általában nem szeretem, de ezt végignevettem. Szegény Viku szerelmi élete nem fenékig tejfel. A színészek pedig parádésak voltak, látszott rajtuk, hogy élvezik a szerepüket.

2020.02.15 vertigo

Nem voltak különösebben nagy elvárásaim a filmmel szemben, és bár nem mondom, hogy maradandó élmény volt, szerintem egyszeri nézésre pont ideális. Valahogy egy kissé felejtős a cselekmény, de ettől függetlenül remekül szórakoztam.

2020.02.14 Tchiva

Nem akarok hirtelen kijelentéseket tenni, de szerintem ez pontosan az a vígjáték, amelyre évek óta várunk a magyar filmiparban. Lényegében kellemes, jó karakterekkel építkező sztori, amit többször is meg lehet nézni. Én legalábbis úgy érzem, hogy még néhányszor be fogok rá ülni.

2020.02.13 Esem

Azt hiszem, a második rész sikere is borítékolható, már amennyiben a női nézők véleményére alapozunk. Szerintem a férfiakat kevésbé köti le, de egy próbát megér, semmivel se rosszabb bármelyik velünk szembejövő komédiánál.

2020.02.17 Gyula

A nagyon bejövős első rész után tűkön ülve vártam a folytatást, ami szerencsére hozta az előző rész szintjét. Ugyanaz a könnyed humor és lazaság jellemzi. Itt is látszik az alacsony költségvetés, mégis egy szerethető, meglepően szórakoztató vígjáték.