
Vélemények (20)
Végre még egy hazai filmes alkotás, ami nem hemzseg a megbicsakló színészi teljesítményektől, ahol el tudom hinni a főhősnek, hogy valami fáj, valami tetszik, vagy valami megnevettet. Kiemelném Pásztor-Várady Mór alakítását, vagy a rendező munkáját, ... Több
Ritkán dobok 5 csillagot egy filmre. Két módon jöhet nálam ez szóba. Az egyik, amikor olyan különleges nézőpontból mutatnak be egy jó sztorit, annyira szokatlan stílusban kapok fantasztikus élmény, ami szinte arcul csap; a másik, amikor egy abszolút ... Teljes kritika
Egy férfi, akinek hirtelen apának kell lennie. Maga a történet nem túl egyedi, jópár film készült már hasonló témában. A film szereposztása tetszett, Thuróczyt az Aranyélet óta nagyon kedvelem. A kisfiú, Pásztor-Várady Mór amellett, hogy elképesztően... Több
Meglepően jó kis vicces film lett a végére. Nehezen indult be, végig jellemzőek a hosszúra hagyott snittek, lehetne feszesebb is. Összességében egy kellemes délutáni szórakozás.
Nagyon szeretem a magyar filmeket, és bár nem találtam kiugróan jónak, jól esett egy ilyen kedves történetet megnézni, ahol nincs erőszak, maximum egy kis csúnya beszéd, viszont ízes magyar beszólásokból és poénokból nincs hiány. A kisfiú játéka term... Több
Nos, nem vártam tőle semmit. Mégis kaptam valamit! Alapjaira már száz meg száz történet épült, mégsem volt klisés, nem volt erőltetett. Emberi volt és természetes. A kis Pásztor-Várady Mór valami fantasztikus alakítást nyújtott, egy pillanatig nem ér... Több
Hasonló filmek
Nem váltja meg a világot, de esti filmnek jó. Igazán kiemelkedő magyar film évente nem sok van. Ennek a filmnek sem sikerült kiemelkedni, de legalább pár szórakoztató percet csempészett az életünkbe.
Nem tetszett. Alig bírtam a feléig se nézni. Ostoba poénok, pösze főszereplő, a kisfiú sem volt jó.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film története nem egyedi, hisz sok ilyen hasonló alaptörténetű film van már, ahol váratlanul felbukkan egy gyerek, akiről az apja mit sem tudott, az anya meg lepasszolja neki egy kis időre. Így az írók is tudták, hogy csak úgy lehet kiemelkedően s... Teljes kritika
A főszereplő karakterfejlődésére épülő film, de az író tartogat egy meglepetést is a végére. Jó történet, kiváló karakterekkel, remek színészekkel, és némi humorral fűszerezve.
Thuróczy Szabolcs nem a kedvencem, de remekül alakította Barnát a filmben. Elsőre fájdalmasan rossz volt nézni, de nekem tetszik. Nézhető kategória.
Meglepően jó film volt. Kellően pörgős, vicces, a hossza ellenére nem túlnyújtott. Persze a történet nem túl életszerű, de a karakterek szerethetők és jópofák a szituációk. Láttunk már hasonlót, de erre szerintem évekkel később is emlékezni fogunk.