73% 151 szavazat
Vélemények

Szia Életem!

Szia Életem!

Filmadatlap
20
Vélemények (20)
13
Szereplők (13)
21
Képek (21)
2
Videók (2)
5
Érdekességek (5)
1
Díjak (1)
2
Filmkritika (2)
7
Cikkek (7)
Fórum

Vélemények (20)

Írj véleményt
 
2026.01.28 Schumy1

legújabb vélemény

Próbál vicces lenni, próbál komoly témákat boncolgatni, de nekem ez így nem jött be.

0
 
2023.01.17 Artúr

a nap véleménye

Kedves élet-szeletke

Végre még egy hazai filmes alkotás, ami nem hemzseg a megbicsakló színészi teljesítményektől, ahol el tudom hinni a főhősnek, hogy valami fáj, valami tetszik, vagy valami megnevettet. Kiemelném Pásztor-Várady Mór alakítását, vagy a rendező munkáját, ... Több

2
 
2023.01.19 Emmersson

A vérfarkas fagyit ebédel

Ritkán dobok 5 csillagot egy filmre. Két módon jöhet nálam ez szóba. Az egyik, amikor olyan különleges nézőpontból mutatnak be egy jó sztorit, annyira szokatlan stílusban kapok fantasztikus élmény, ami szinte arcul csap; a másik, amikor egy abszolút ... Teljes kritika

4
 
2022.09.10 indingo

Aranyélet után

Egy férfi, akinek hirtelen apának kell lennie. Maga a történet nem túl egyedi, jópár film készült már hasonló témában. A film szereposztása tetszett, Thuróczyt az Aranyélet óta nagyon kedvelem. A kisfiú, Pásztor-Várady Mór amellett, hogy elképesztően... Több

2
 
2023.01.08 Dorkateo

Meglepően jó kis vicces film lett a végére. Nehezen indult be, végig jellemzőek a hosszúra hagyott snittek, lehetne feszesebb is. Összességében egy kellemes délutáni szórakozás.

2
 
2022.12.29 Eastern79

Kellemes kikapcsolódás

Nagyon szeretem a magyar filmeket, és bár nem találtam kiugróan jónak, jól esett egy ilyen kedves történetet megnézni, ahol nincs erőszak, maximum egy kis csúnya beszéd, viszont ízes magyar beszólásokból és poénokból nincs hiány. A kisfiú játéka term... Több

2
 
2023.03.06 Klauka89

Keserű kakaó

Nos, nem vártam tőle semmit. Mégis kaptam valamit! Alapjaira már száz meg száz történet épült, mégsem volt klisés, nem volt erőltetett. Emberi volt és természetes. A kis Pásztor-Várady Mór valami fantasztikus alakítást nyújtott, egy pillanatig nem ér... Több

2
 
2023.01.06 Lóri Ádámcsik

Szia Uram!

Nem váltja meg a világot, de esti filmnek jó. Igazán kiemelkedő magyar film évente nem sok van. Ennek a filmnek sem sikerült kiemelkedni, de legalább pár szórakoztató percet csempészett az életünkbe.

2
 
2023.01.02 Bafam Nézhetetlen

E filmbe kár volt pénzt befektetni

Nem tetszett. Alig bírtam a feléig se nézni. Ostoba poénok, pösze főszereplő, a kisfiú sem volt jó.

0
 
2023.01.07 Crystaldeer

Szerethető magyar családi vígjáték.

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

A film története nem egyedi, hisz sok ilyen hasonló alaptörténetű film van már, ahol váratlanul felbukkan egy gyerek, akiről az apja mit sem tudott, az anya meg lepasszolja neki egy kis időre. Így az írók is tudták, hogy csak úgy lehet kiemelkedően s... Teljes kritika

0
 
2022.12.31 Fikatours_blogger

A főszereplő karakterfejlődésére épülő film, de az író tartogat egy meglepetést is a végére. Jó történet, kiváló karakterekkel, remek színészekkel, és némi humorral fűszerezve.

0
 
2025.03.14 Brownster

Gyereknevelésből elégtelen

Thuróczy Szabolcs nem a kedvencem, de remekül alakította Barnát a filmben. Elsőre fájdalmasan rossz volt nézni, de nekem tetszik. Nézhető kategória.

0
 
2025.10.08 IstvanF

Nem gyerekesek is nézzék bátran!

Meglepően jó film volt. Kellően pörgős, vicces, a hossza ellenére nem túlnyújtott. Persze a történet nem túl életszerű, de a karakterek szerethetők és jópofák a szituációk. Láttunk már hasonlót, de erre szerintem évekkel később is emlékezni fogunk.

0
 
2023.01.14 pj19

Nekem kifejezetten tetszett ez a kis film. Ötletes és vicces. Jó színészi alakítások. Nézzétek meg, megéri!

1