Szexfantáziák

Szexfantáziák

Les fantasmes

Csak a képzelet képes határt szabni vágyainknak és szexuális fantáziánknak. Hat pár történetét ismerhetünk meg, akiknek megismerhetjük szexuális képzelgéseiket, illetve mindazt, ahogy igyekszenek megélni mindezt a hétköznapokban.

Szoktatlan tárgyak, helyzetek iránti vonzalmaik bukkannak fel ezekben… Több

Forgatókönyvíró: David Foenkinos, Stéphane Foenkinos
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2022.01.13. | Telekom TVGO (2022.04.21.)
Forgalmazó: Vertigo

2022.05.28 Alexa

Rövid történetek nem a szokványos szexuális vágyakról. Nem igazán értem miért vígjáték, mert poén az kvázi nulla benne. Az alaphangulata a filmnek amolyan kis könnyed, könnyen emészthető, de ennyi. Ami nekem ebből pont hiányzott, az a lelki megélése ... Több

2022.01.31 Gábor390920

Végre egy film, ami nyíltan beszél a vágyakról, melyekről ritkán beszélünk. A filmben hat rövid történetet láthatunk párokról, akiknek nem mindennapi szexuális élete van, néhol meglepő, néhol megmosolyogtató, máshol pedig hangosan nevetős jeleneteket... Több

2022.02.08 indingo

Annak ellenére, hogy vígjáték, minimális poén volt benne. A cím is eléggé félrevezető. A kis történetek sem voltak túl egyediek.

2022.01.27 Lóri Ádámcsik

Jobbra számítottam

Az előzetes nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Egy izgalmas, parádés filmet vártam, nagyon jó szereposztással. E helyett inkább egy hosszan elnyújtott "tudományos" bemutató lett belőle. A legjobban az zavart, hogy nem kapcsolódtak egymáshoz a szereplők és a történetszálak. Úgy jobb lehetett volna, azt hiszem.

2022.01.13 lord777

Végre egy olyan vígjáték, amely nem idétlenkedik, hanem ad is valamit a nézőjének. Én imádtam ezt a filmet, még ha bizonyos pontjain el is pirultam.

A film 25 655 734 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 15 009 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A forgatás közvetlenül a koronavírus-járvány ellen meghozott első lezárás után vette kezdetét.Szerző: csd

A cselekmény "vázlatszerű" felépítése arra szolgált, hogy minél több karaktert vonultathassanak fel.Szerző: csd

Miután az alkotók szakemberekkel is konzultáltak, egy közel 250 szexuális vágyat tartalmazó listát sikerült összeállítaniuk.Szerző: csd

A filmet Josh Lawson 2014-ben bemutatott If you love me című ausztrál filmje inspirálta.Szerző: csd