Hogyan rohanj a veszTEDbe

A Million Ways to Die in the West

2024.04.19 Jocpappa

10/8

Szerintem méltatlanul lehúzott film, minden megvan benne, ami miatt top vígjáték kellene hogy legyen. Olyan, mint egy bazi hosszú Family Guy epizód, mikor először néztük haverokkal, sírtunk a röhögéstől. Újranézve talán azon csúszik el, hogy túl hosszú, egy idő után fárasztó és nagyon tömény. De nagyon sok poénra emlékeztem, pedig 2014-es film, ritka ez. Nekem nagyon adja, de lehet, hogy azért, mert a saját humorom is többnyire ilyen elborult, füves kultúrán alapuló baromság. Kár, hogy a többségnek nem jön át, mert örülnék még hasonló élőszereplős filmeknek.

2020.06.14 Artemisia

Hamisítatlan Seth MacFarlane produkció

Egy őrült, kaotikus vígjáték, melyet átitat a hamisítatlan, csípős, vitriolos, MacFarlane-i fekete humor. A Family Guy és az Amerikai fater atyja ezúttal nemcsak forgatókönyvet írt, nemcsak a hangját adta, hanem személyesen is tiszteletét tette a fő... Teljes kritika

2017.09.22 mamiéstöti2

Bírom MacFarlane stílusát, már csak a Family Guy miatt is. Ez a filmje nem sikerült valami fényesre, de a parádés szereposztásnak hála nem lehetett rajta unatkozni.

2023.09.02 Jerico

Sajátos humor, remek poénok

Valóban nem mindenki vevő arra a fajta humorra, ami a Hogyan rohanj a veszTEDbe című 2014-es vígjátékból árad, de akinek bejön ez a fajta vígjátéki stílus (mint nekem is), az kitűnően szórakozik ezen a filmen. A jellemzők: fanyar, szarkasztikus humor... Teljes kritika

2017.04.18 indingo

Összességében nem volt rossz, bár borzasztóan nehezen indult be, utána viszont egész jó lett a története. Seth MacFarlane egy zseni, ezt minden Famity Guyos tudja.

2017.11.20 Deku

Hatalmas alkotás, én nagyon szerettem főleg a zenei része miatt mert remek hangulatot teremtett. Imádom a filmeket de az amit itt ez leművelt a legjobbak között is csak ritka az ilyen. Ezt pedig kifogni szinte lehetetlen és felbecsülhetetlen.

2015.07.26 kabel

Seth McFarlane - nagyon rég óta először - csinált egy borzalmas filmet. Egy jelentre sem emlékszem, mi kimagaslóan vicces vagy újító humort tartalmazott volna, sőt a legfájdalmasabb az volt, amikor a karakterek mondták el, hogy min kellene itt nevetn... Több

2017.08.02 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, ez a vadnyugati vígjáték, néhol alapári, de ez a legjobb benne. Tökéletesen kiparodizálja az akkori vadnyugati társadalmat. Csak ajánlani tudom.

2023.08.31 Ahoj poplacsek

10/10, de csak mert nem lehet 11/10.

Mindenkinek nem ajánlott, de aki bírja a Family Guyt, az be fog rajta halni. Eléggé megosztó lehet, így megtévesztően alacsony az IMDb értékelése, emiatt nagyon sokára és csak valamilyen véletlen folytán néztem meg. Még szerencse, hogy megtettem, és azóta most láttam másodszorra, hát ez kész, újfent hatalmas szórakozás volt. Biztosan meg fogom még 1-2-szer nézni! Apró fun fact: látom, Ryan Reynolds előkelő helyen szerepel a stáblistán, nos semmiképpen nem szeretnék spoilerezni, de annyit elmondhatok, hogy nagyon figyeljetek végig, ha nem akartok lemaradni róla :))

2022.01.24 Bakugan

Az egyik legidegesítőbb magyar címfordítás

Kétszer sikerült megnézni egymás után, ugyanis Seth MacFarlane páratlan humora zseniális. Aki egy kicsit is szereti azt az alpári humort, ami tőle megszokott, azoknak garantált a szórakozás, és szerintem úgy minden vígjátékkedvelőnek kötelező darab, bár a sértődősebbek inkább kerüljék.

2017.03.05 GedyPapa

66% ?? A maga nemében kiváló alkotást hoztak össze. Nekem nagyon tetszett és végignevettem. És sokkal inkább a szituációs poénokon. Az altestiek is ültek több esetben, hiszen nem öncélúak, hanem az adott helyzethez illőek voltak. Szerintem egy nagyon alulreprezentált kiváló film!

2015.05.14 ZeroHero

A film 7/10, nekem azért tetszett. Charlize nagyon sokat dob rajta, az igaz. 39 éves, de simán letagadhat 10 évet, komolyan mondom elképesztően szép nő, miatta érdemes volt megnéznem! Igazán tehetséges, bájos és nagyon szép.

2015.01.23 babsy88

Nem egy Family Guy, de első egész estés filmként jó debütálás McFarlane-nak. A megszokott poén sablonjait használja, de ezeket nem lehet megunni. Ha valaki nem tudja, de ismeri a Family Guy-t észre veszi a párhuzamot. A nyíratlan birkák benőtt szemmel felejthetetlenek.

2015.05.12 Syracuse

Talán 5 csillagot adtam volna, ha nincs ez az idióta, szenzációhajhász, undorító magyar cím. Egyébként Seth MacFarlane minden zsenialitása benne van, és még a romantikus szál is tökéletesen ki van dolgozva.