Hogyan rohanj a veszTEDbe

A Million Ways to Die in the West

2015.06.17 nikiszalanics

Nagyon kedvelem a westernt, úgyhogy ez a feeling bejött de érzéseim igen-igen felemásak, sok minden tetszett a filmben, viszont sok minden meg nem. Tetszett a szereplőgárda, a szép tájak, a zene, sőt még a poénok között is volt egy kettő, de az viszo... Több

2015.07.29 Pillcsi

Egyáltalán nem csalódtam a filmet,pont azt hozta amit vártam egy jó kis poénos western stílusú film.Persze a Ted filmhez semmi köze nincs.Néha már kicsit fárasztó de ettől függetlenül szerethető.

2016.07.27 Karolyka

Nagyon jó és nagyon rossz film is ez bizonyos értelemben. Jól működnek a kiszámítható alpári humoros elemek de ennél azért egy modern filmnéző, moziózó azért többet várt volna. A színészek zseniálisak benne, de a néhány humorforráson kívül felejthető vígjáték.

2015.06.03 miska1967

Mókás kis filmecske, de szerintem színvonalban messze alulmarad a Ted-től. A verbális poénok tetszettek, a vizuálisakat erőltetettnek láttam, illetve az altesti poénok számát felére lehetett volna csökkenteni. A Dr. Brown-os jelenet, olyan Family Guy vonatkozású volt, de egyszer meg lehet nézni.

2017.08.30 ocskol

Nem volt rossz film, de nem tudtam rajta annyit nevetni, mint amennyit egy vígjáték esetén "illene". Néha kicsit erőltetett és vontatott volt. Közepes, átlagos film.

2015.10.09 Alexa

Ezt a filmet én jelölöm a "Miért kellett ezt elkövetni az emberiség ellen" kategóriában. Egyszerűen förtelmes... Én éreztem rosszul magam. Kb 20 percet tudtam végigszenvedni belőle, aztán inkább úgy döntöttem, hogy ha az életem múlna rajta sem rugaszkodnék neki újra. Csak azért kap egy csillagot, mert muszáj adni

2015.05.09 july

Átlagos és felejthető film, mely újraértelmezi a western műfaját, de ez a szatirikusság elbukik. . Erőltetettek a jelenetek, ötlettelen és kiszámítható a cselekmény.

2016.02.23 BlaBlaBla

Picit nehezen, már-már fárasztóan indul. Utána elég tűrhető lett néhány jobb poénnal. Seth MacFarlene színészi tehetségét is megmutatta, annyira rossz sem volt, de azért maradjon inkább az írásnál.

2015.06.02 zsuzsa

Jó kis western paródia, jó adag feketehumorral. Csak azoknak ajánlom, akiknek bejön ez a fajta humorizálás mivel eltúlzott és groteszk, ám pont ebben van a lényeg...a sztori egyszerű , de a színészi játék remek. Egyszeri fogyasztásra alkalmas, nem többre.

2015.05.19 Sz.N.K.N

A magyar címe alapján úgy voltam vele, hogy biztos, hogy nem nézem meg mert egy , favicces westernparódia lesz, de a trailer alapján megnéztem, és nem csalódtam. Voltak benne jó poénok, és a színészek is oda tették magukat.

2016.04.29 Hektor6

A Ted után azt várná az ember, hogy talán megint kapunk egy körülbelül elfogadható vígjátékot. Viszont nem ez történik. Nagyon gyengére sikeredett, annak ellenére, hogy szimpatikus a rendező és sikerült meggyőzni sok neves színészt, mégsem talált be a film.

2014.11.25 juliS

McFarlane nagy rajongójaként ez a film óriási csalódás. A sok altáji poénkodás egész egyszerűen ízléstelen és alpári, néhány jelenetet leszámítva (Giovanni Ribis-Sarah Silverman duója, a hallucinációs jelenetet) semmi eredetit nem láttam ebben a film... Több

2015.02.10 totli

Egyáltalán nem csalódtam benne, hozta azt a szintet, amit várni lehetett. MacFarlane-től én valami ilyesmire számítottam, humoros, laza, szórakoztató.

2015.11.29 Elemer.K

Nem volt olyan rossz film,de nem az az igazán jó vígjáték. Pár résznél picit mosolyogtam,de nem volt szórakoztató és elég össze vissza lett a történet is. Színészek közül is csak Liam és Amanda karaktere tetszett többi gyenge volt.