A Jó, a Rossz és a Csúf (1966)

Il buono, il brutto, il cattivo

A Jó, a Rossz és a Csúf

Deku   2017. 07. 07.

Nagyon dinamikus és pörgős volt. Ráadásul szeretem a western stílusú filmeket. Rám ez igazán nagy erővel hatott. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotás.

Snowball   2016. 12. 12.

Ennyire filmet mint ezt nem sokat szeretek. Ez olyan amitől nem várok többet mert mindent beleadott ami elvárható tőle. Szerintem azoknak jön be leginkább akik vevők az ilyen stílusra. Kikapcsolódás az egész családnak.

LionelMessi10   2018. 07. 06.

A western aranykorában született és annak egyik, hanem a legjobb alkotása. Remek sztori, fantasztikus alakításokkal fűszerezve. Gyönyörűen ábrázolt, korhű képet kapunk a vadnyugatról. Aki a westernt csak egy picit is szereti, felejthetetlen élményt fog neki nyújtani a film.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Aki a western világát szereti és aki nem annak látni kell ezt a klasszikus filmet. Mindenképp ajánlott a megtekintés mert hamisitatlan szereposztás és a történet lenyűgöző. Csak ajánlani tuodm ezt a filmet remek kikapcsolódás Üdv Yosi

MidoD7   2019. 03. 31.

Egy percig se tudok panaszkodni. Kiemelkedő lett ez a film. Pazar a látvány, akciódús a sztori. Nem kellett csalódjak, így pont olyan jó lett, amilyennek lennie kell egy kellemes filmnek.

Clint Eastwood

Diadallal szerepelhet ez a film az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című világhírű listán.

(Norbi)

A film összbevétele 25 millió dollár volt.

(mamiéstöti2 )

A filmet 1600000 dollárból készítették el.

(mamiéstöti2 )