A Jó, a Rossz és a Csúf (1966)

Il buono, il brutto, il cattivo

A Jó, a Rossz és a Csúf
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Caravaggio1978   2019. 12. 10.

antik

Nem kell ezt órákig taglalni,akkor nem volt más,hogy a fenébe ne lett volna ez egy mindent elsöprő alkotás.A mai kor embere szerint ez ugyan a történelem része,de valljuk be már nem nagyon kíváncsi erre senki,maximum mikor kétszázadszor nyomják le a tv.-ben véletlenül megnézed.

Deku   2017. 07. 07.

Nagyon dinamikus és pörgős volt. Ráadásul szeretem a western stílusú filmeket. Rám ez igazán nagy erővel hatott. Ilyet szívesen néz az ember bármikor. Szerintem kiváló kis alkotás.

Thibo84   2019. 04. 09.

A western filmek number one-ja. A sztori szuper, jól fel van vezetve. Hiába a majd három órás játékidő, végig izgalmasak és mozgalmasak az események. Ráadásul van benne humor is, hála Eli Wallach-nak. Némi változatosságot hozott Clint Eastwood és Lee Van Cleef marcona arcuk mellett.

LionelMessi10   2018. 07. 06.

A western aranykorában született és annak egyik, hanem a legjobb alkotása. Remek sztori, fantasztikus alakításokkal fűszerezve. Gyönyörűen ábrázolt, korhű képet kapunk a vadnyugatról. Aki a westernt csak egy picit is szereti, felejthetetlen élményt fog neki nyújtani a film.

Yosihiro   2016. 05. 19.

Aki a western világát szereti és aki nem annak látni kell ezt a klasszikus filmet. Mindenképp ajánlott a megtekintés mert hamisitatlan szereposztás és a történet lenyűgöző. Csak ajánlani tuodm ezt a filmet remek kikapcsolódás Üdv Yosi

Clint Eastwood

Diadallal szerepelhet ez a film az 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című világhírű listán.

(Norbi)

A film összbevétele 25 millió dollár volt.

A filmet 1600000 dollárból készítették el.