Hogyan rohanj a veszTEDbe (2014)

A Million Ways to Die in the West

Érdekességek: Hogyan rohanj a veszTEDbe (2014)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Giovanni Ribisi pontosan ugyanúgy táncol, mint a Ted című filmben.

(Fekete)

A film készítői pár pillanat erejéig megidézik "Az üldözők" című klasszikust is.

(phanzetomox)

A kocsmában Ryan Reynolds is feltűnik, és Liam Neeson karaktere lövi le.

(phanzetomox)

A film összesen 4 arany málna jelölést kapott.

(phanzetomox)

A filmben utalnak Az üldözők című filmre.

Bill Maher cameozik egyet a filmben.

Kaley Cuoco cameozik egyet a filmben.

Mikor Albert az indiánokkal beszél, akkor a következőket is mondja: " Mi La Ku Nis,Mi La Ku Nis", ami utalás Mila Kunis színésznőre, akivel MAcFarlane már a Family Guy-ban és a Ted-ben is dolgozott együtt.

(ZeroHero)

Liam Neeson azzal a feltétellel vállalta el Clinch Leatherwood szerepét, ha használhatja ír akcentusát. Seth MacFarlane örömmel bólintott rá a dologra.

Charlize Theronnak parókát kellett viselnie, ugyanis a Mad Max: A harag útja (2015) kedvéért kopaszra borotváltatta a fejét.

Neil Patrick Harris szájából az egyik jelenet során elhangzik a népszerű sorozat, az Így jártam anyátokkal egyik ismert frázisa:"Challenge Accepted!".

Seth MacFarlane a forgatókönyv alapján írta meg első könyvét.

Liam Neeson egy banditát játszik a filmben. Seth MacFarlane kultikus rajzfilmjében (Family Guy: Prick Up Your Ears, 2006) Peter Griffin azzal viccelődött, hogy gyerekei annyira reménytelenek, mint Liam Neeson lenne egy amerikai cowboy szerepében.