Hogyan rohanj a veszTEDbe

A Million Ways to Die in the West

Giovanni Ribisi pontosan ugyanúgy táncol, mint a Ted című filmben.Szerző: Fekete

A film készítői pár pillanat erejéig megidézik "Az üldözők" című klasszikust is. Szerző: phanzetomox

A kocsmában Ryan Reynolds is feltűnik, és Liam Neeson karaktere lövi le.Szerző: phanzetomox

A film összesen 4 arany málna jelölést kapott.Szerző: phanzetomox

A filmben utalnak Az üldözők című filmre.Szerző: mamiéstöti2

Bill Maher cameozik egyet a filmben.Szerző: mamiéstöti2

Kaley Cuoco cameozik egyet a filmben.Szerző: mamiéstöti2

Mikor Albert az indiánokkal beszél, akkor a következőket is mondja: " Mi La Ku Nis,Mi La Ku Nis", ami utalás Mila Kunis színésznőre, akivel MAcFarlane már a Family Guy-ban és a Ted-ben is dolgozott együtt.Szerző: ZeroHero

Liam Neeson azzal a feltétellel vállalta el Clinch Leatherwood szerepét, ha használhatja ír akcentusát. Seth MacFarlane örömmel bólintott rá a dologra.Szerző: hp

Charlize Theronnak parókát kellett viselnie, ugyanis a Mad Max: A harag útja (2015) kedvéért kopaszra borotváltatta a fejét.Szerző: hp

Neil Patrick Harris szájából az egyik jelenet során elhangzik a népszerű sorozat, az Így jártam anyátokkal egyik ismert frázisa:"Challenge Accepted!".Szerző: hp

Seth MacFarlane a forgatókönyv alapján írta meg első könyvét.Szerző: hp

Liam Neeson egy banditát játszik a filmben. Seth MacFarlane kultikus rajzfilmjében (Family Guy: Prick Up Your Ears, 2006) Peter Griffin azzal viccelődött, hogy gyerekei annyira reménytelenek, mint Liam Neeson lenne egy amerikai cowboy szerepében.Szerző: hp