rbernadett   2015. 06. 15.

Nem feltétlenül vagyok egy nagy Mad Max rajongó, tulajdonképpen az eredetiből is csak Mel Gibsonra emlékszem...meg Tina Turnerre a harmadik részből. Lehet, hogy elfogult vagyok, de úgy gondolom, hogy ezt a filmet Charlize Theron vitte a vállán, legalábbis mindenkit lejátszott a színről. A film inkább látvány mint mondanivaló és egy kicsit néha túlzás is. Egynek jó volt, mert lekötött, de többször nem hiszem, hogy megnéztem.

dulkap   2015. 06. 01.

Jó film volt, de azért annyira nem zseniális szerintem amennyire olvastam róla a kritikákban és a véleményekben. Kiemelkedik a mai akciófilm mezőnyből. Látványos akció jelenetek, amit nem tesznek tönkre a gyors vágásokkal és remek hangulatú képi világ. Azonban az 5 csillagos értékeléshez kéne nekem valami plusz is a filmbe, mert a történet az semmilyen. Tudom, nem is az a lényeg egy akciófilmben és egyik Mad Max film sem erről volt híres, de azért ennél kicsit többet is tartalmazhatott volna a forgatókönyv. Egy mondatban le lehetne írni a filmben történteket, de az spoileres lenne. Viszont tényleg egy kiváló akciófilm, amit muszáj megnézni a műfaj szerelmeseinek, de az év filmje-címtől már most messze van.

Bogi87   2016. 05. 27.

Szédületesen jó kameramunka, látványvilág, díszletek, jelmezek, sminkek és maszkok. Nem véletlenül kapta 2016-ban a legtöbb Oscar-díjat.

indingo   2017. 04. 10.

Eléggé túlértékelt. Én egyszer megnéztem, de az bőven elég is volt. Nincs benne több, hogy újranézzem. Egyszerű kiszámítható sztori, már-már nevetséges látvánnyal.

ArpiHajdu és Réci   2016. 04. 30.

Szerintem egy nagyon jól sikerült, igazi Mad Max mozi, amely leginkább a 2. rész erősségeire alapozott. 2 órás akcióorgia száguldással, lövöldözéssel, lángoló gitárokkal és számos egyéb látványelemmel. Ekkora látvány mellett a történet ugyan pofon egyszerű, de a régi Mad Max filmeket sem a bonyolult történetvezetése miatt szerettük. A 2015-ös évből ez az egyik kedvenc filmem, s nagyon várom a folytatást.

Sean Penn
Sean Penn
Jason Momoa
Tom Hardy

A Mad Max valószínűleg nem fog új időszámítást nyitni, talán megismételhetetlen klasszikussá sem válik (erről akár saját folytatásai is tehetnek már), viszont a blockbusternek egy olyan mítikus eszményét valósítja meg, amelytől az utóbbi időben mintha egyre messzebb kerültünk volna. több»

George Miller, aki már az akciófilmek megszületése előtt is tökös akciófilmeket forgatott, elkészítette a műfaj új etalonját. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A Halálos iramban már csupán egy gyermekded fogócska, Liam Neeson már csak egy vergődő öregember, Luc Besson francia istállója pedig zárhatja kapuit. A Mad Max – A harag útja lekörözi a kortárs nyugati akciófilmeket. Kétszer! több»

A filmet 3 hónap alatt forgatták le.

(HETEDIK )

Mad Max 30 év után tért vissza.

(HETEDIK )

A forgatás hátráltatta az esőzés.