83% 1978 szavazat

Mad Max: Fury Road

Smoking Barrels
2015/05/21

Mad Max - A harag útja
A Mad Max valószínűleg nem fog új időszámítást nyitni, talán megismételhetetlen klasszikussá sem válik (erről akár saját folytatásai is tehetnek már), viszont a blockbusternek egy olyan mítikus eszményét valósítja meg, amelytől az utóbbi időben mintha egyre messzebb kerültünk volna. Több

Revizoronline.com
2015/05/21

Minden, mi fényes és króm
George Miller, aki már az akciófilmek megszületése előtt is tökös akciófilmeket forgatott, elkészítette a műfaj új etalonját. Több

Filmtekercs.hu
2015/05/24

Láttatok már kétórás autós üldözést?
A Halálos iramban már csupán egy gyermekded fogócska, Liam Neeson már csak egy vergődő öregember, Luc Besson francia istállója pedig zárhatja kapuit. A Mad Max – A harag útja lekörözi a kortárs nyugati akciófilmeket. Kétszer! Több

Cornandsoda.com
2015/05/27

Értékelés: 8.9/10
Miller egy old-school benzinzabálót készített nekünk, egy rock ‘n’ roll akciófilmet, élvezzük ki, amíg léteznek ilyenek! Több

Hetediksor.hu
2015/08/04

Azért a víz az úr
Mel Gibson a múlté, helyette itt van Tom Hardy, a lényeg viszont, hogy George Miller 34 év után megint jó filmet készített. De még milyen jót. Több

jerrycomovie
2019/08/06

Mad Max - Fury Road (2015)
Elég annyit tudnunk, hogy Miller a Vagina monológok köztudottan harcos amazon íróját, Eve Ensler-t is felkérte némi diszpozícióra, hogy kerekebb legyen a történet női oldala. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!