Mad Max 3. - Az Igazság csarnokán innen és túl (1985)

Mad Max Beyond Thunderdome

erahurka   2018. 08. 21.

A gyerekek kis falujáig talán a legjobb Mad Max film, az a város nagyon ki lett találva az első felében. Aztán jön az előbb említett gyerek sereg és megint jön az infantilis humor, előző részben szereplő karakter újra felhasználása úgy hogy fogalma sincs Max-ről, stb...

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 31.

Szeretem a Mad Max filmeket, a világát, a hangulatát, ám ezzel a filmmel sajnos nem tudok megbarátkozni. Azt gondolom, hogy a sikeres, és nagyon is eredetinek tűnő első két rész sikerét látva egy nagy stúdió (ha jól tudom a Disney) rátette a kezét G... több»

Yosihiro   2016. 05. 22.

Hát mondjuk ha ha gyermekek nem lennének...... akkor ez a film sem érne olyat amit adtam neki és ezzel mindnet elmodtam. A történet 3 része ami nem nevezhető könnyen emészhetőnek mégis egy akcióban bővelekő filmet kapunk :)

Terminátor6   2018. 07. 08.

Tudom, hogy sokaknak a 2.rész az etalon, viszont ez a Hollywoodi behatás szerintem jót tett a filmnek. Ami nekem nagyon tetszett az az, hogy a film mérhetetlenül komplex, rengeteg izgalmas, akció dús és erőteljes jelenetet kapunk, kiváló példa rá az ... több»

Zsombi   2016. 03. 13.

Nem volt az igazi ez a rész, szerintem ez a sorozat már elfáradt eddigre, nem is biztos, hogy kellett volna egy harmadik rész. Mel Gibsonnak szerintem még mindig Mad Max a legjobb szerepe, de ettől függetlenül ez a film nem volt a legjobb.

ZiggityZag   2015. 10. 02.

Nagyon furcsa volt számomra ez a film. Nagyon elütött a hangulata az első két filmtől, sokkal sötétebb volt. Ez annyira nem tetszett benne, meg annyira nem is kötött le a verzió. Az első film jobb volt.

Angelo Rossitto
Angelo Rossitto
Bruce Spence
Bruce Spence

A filmben szereplő gyerekek 2 hónapot töltöttek azzal, hogy megtanuljanak vadászni, mászni és primitív fegyvereket használni.

(magyaristvan)

Mad Max franchise egyetlen PG-13-as korhatárbesorolású filmje.

(magyaristvan)

Tina Turner szerepét eredetileg Jane Fondának szánták.

(magyaristvan)

Max neve egyetlen egyszer hangzik el a film során.

(magyaristvan)

A film végén szereplő homokvihar valódi.

(magyaristvan)

Tina Turner filmben használt ruhája több mint 55 kilogrammot nyomott.

, George Miller jó barátja miközben helyszínt keresett egy új filmhez, helikopterszerencsétlenség következtében meghalt. A barátját gyászoló rendező elveszítette érdeklődését a Mad Max 3 iránt, ezért ő csak az akciójelenetekért felelt, a rendezés további munkálatait George Ogilvie vállalta.

George Miller csak az akciójelenetekért felelt, a film többi részéért George Ogilvie volt felelős.

(kázsé)

Max fegyvere ebben a filmben nem ugyanaz, mint az első két filmben.

(kázsé)

A film eredetileg nem Mad Max folytatásnak készült, hanem egy Legyek ura adaptációnak.

(kázsé)

Felejtsük el sürgősen a harmadik részt, inkább örüljünk annak, hogy nemsokára jön Tom Hardy és reménykedjünk abban, hogy legalább ugyanolyan jól fogunk szórakozni a negyedik részen, mint az első kettőn! több»