ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 31.

Szeretem a Mad Max filmeket, a világát, a hangulatát, ám ezzel a filmmel sajnos nem tudok megbarátkozni. Azt gondolom, hogy a sikeres, és nagyon is eredetinek tűnő első két rész sikerét látva egy nagy stúdió (ha jól tudom a Disney) rátette a kezét George Miller művére, emiatt pedig szükséges volt még egy nagy név (Tina Turner) Gibson mellé, valamint be kellett hozni ezt a gyerek-szálat is az egészbe. Lehet, hogy ha nem Mad Max név alatt futott volna, akkor egy valamire való (de egyszer nézős) akciófilmként könyvelem el, de nem így történt. Emiatt pedig azok az erények, amelyek miatt az előző részeket nagyon bírtam, azokból sajnos nem sok maradt. A végén lévő üldözős jelenet bár próbál hatásosnak látszani, de a második rész nyomába sem érhet. Sajnos csalódás.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Hát mondjuk ha ha gyermekek nem lennének...... akkor ez a film sem érne olyat amit adtam neki és ezzel mindnet elmodtam. A történet 3 része ami nem nevezhető könnyen emészhetőnek mégis egy akcióban bővelekő filmet kapunk :)

erahurka   2018. 08. 21.

A gyerekek kis falujáig talán a legjobb Mad Max film, az a város nagyon ki lett találva az első felében. Aztán jön az előbb említett gyerek sereg és megint jön az infantilis humor, előző részben szereplő karakter újra felhasználása úgy hogy fogalma sincs Max-ről, stb...

Terminátor6   2018. 07. 08.

Tudom, hogy sokaknak a 2.rész az etalon, viszont ez a Hollywoodi behatás szerintem jót tett a filmnek. Ami nekem nagyon tetszett az az, hogy a film mérhetetlenül komplex, rengeteg izgalmas, akció dús és erőteljes jelenetet kapunk, kiváló példa rá az Igazság csarnoka-beli párharc, vagy mondhatnám a filmvégi pörgős autós üldözést. Minden a helyén van, plusz a film végén kapunk egy ici-pici drámát is, ami szerintem jól funkciónál. A szereplők is tudják a dolgukat: Gibson kemény, és én csak a végső stáblistánál vettem észre Tina Turner nevét. Hát meglepődtem! Ahogy az egész filmen is, ugyanis én szerettem az előző két felvonást, viszont nem annyira, mint ezt. Kellemes csalódás volt, és kiváló kalandfilmnek tartom. Én 80%-ra értékelném, és ajánlom a megtekintést.

Zsombi   2016. 03. 13.

Nem volt az igazi ez a rész, szerintem ez a sorozat már elfáradt eddigre, nem is biztos, hogy kellett volna egy harmadik rész. Mel Gibsonnak szerintem még mindig Mad Max a legjobb szerepe, de ettől függetlenül ez a film nem volt a legjobb.

Angelo Rossitto
Angelo Rossitto
Bruce Spence
Bruce Spence

Felejtsük el sürgősen a harmadik részt, inkább örüljünk annak, hogy nemsokára jön Tom Hardy és reménykedjünk abban, hogy legalább ugyanolyan jól fogunk szórakozni a negyedik részen, mint az első kettőn! több»

A filmben szereplő gyerekek 2 hónapot töltöttek azzal, hogy megtanuljanak vadászni, mászni és primitív fegyvereket használni.

(magyaristvan)

Mad Max franchise egyetlen PG-13-as korhatárbesorolású filmje.

(magyaristvan)

Tina Turner szerepét eredetileg Jane Fondának szánták.